AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 PD Veľká Hradná, a.s.

  • IČO31436641
  • DIČ2020384597
  • IČ DPHSK2020384597
  • NACE0111 · Pestov.obilnín

Akciová spoločnosť, registrovaná 1993, so sídlom v Veľká Hradná, SK. Pôsobí v odvetví Pestov.obilnín, 10 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
538k €
↘ -38.0% YoY
EBITDA · 2025
570k €
Čistý zisk · 2025
2 341 €
Aktíva spolu
6.45mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
10
Σ 1.59 mil. €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 359k 719k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 538k € 570k € 2 341 € 6.45 mil. € RUZ závierka
2024 867k € 245k € 489 € 7.02 mil. € RUZ závierka
2023 454k € 149k € 20k € 5.44 mil. € RUZ závierka
2022 847k € 552k € 352k € 5.06 mil. € RUZ závierka
2021 990k € 398k € 254k € 4.75 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby538 tis. €867 tis. €454 tis. €847 tis. €990 tis. €311 tis. €
EBITDA570 tis. €245 tis. €149 tis. €552 tis. €398 tis. €123 tis. €
EBITDA marža106 %28.2 %32.8 %65.2 %40.2 %39.7 %
Čistý zisk2 tis. €489 €20 tis. €352 tis. €254 tis. €44 tis. €
Aktíva spolu6.45 M €7.02 M €5.44 M €5.06 M €4.75 M €4.50 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JM
Predseda predstavenstva
JUDr. Michal Bako
Od 2023-12-01
Člen dozorného orgánu
Katarína Žatková
Od 2023-12-01
EG
Člen predstavenstva
Eva Gerbelová
Od 2022-06-21

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Igor Hudec Člen predstavenstva 2022-06-21
Ing. Michal Bahelka, MSc. Člen dozorného orgánu 2022-06-21
Patrik Ján Člen dozorného orgánu 2022-06-21
Róbert Žatko Člen predstavenstva 2022-06-21
Mgr. Michal Bako Predseda predstavenstva 2023-12-01 2024-01-25
Ing. Peter Lukáč Člen dozorného orgánu 2022-06-21 2024-01-16
Ing. Peter Lukáč Člen dozorného orgánu 2022-06-21 2023-12-01
Katarína Žatková Predseda predstavenstva 2022-06-21 2023-12-01
Katarína Žatková Predseda predstavenstva 2022-06-21 2024-01-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Michal Bako
od 2024-03-01
Michal Bahelka
od 2023-03-01
Róbert Žatko
od 2023-03-01
Katarína Žatková
od 2022-08-15 · do 2023-03-01
Michal Bahelka
od 2017-08-22 · do 2022-08-15
Róbert Žatko
od 2017-08-22 · do 2022-08-15
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PD Veľká Hradná, a.s.RPO
Sídlo
Veľká Hradná 145
Vznik
1993-05-20 · 33 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
31436641RPO
DIČ
2020384597FS
IČ DPH
SK2020384597 · aktívneFS
NACE
0111 · Pestov.obilnín
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Veľká Hradná
Krajina
SK
IBAN
SK3802000000000004518202FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
10 zmlúv 1.59 mil. € celková hodnota 2025-09-17 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-10-19 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 041TN520324 923k €
2023-10-19 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 041TN520372 655k €
2012-10-01 Plemenárske služby Slovenskej republiky, š. p. Zmluva o poskytnutí služby č. 11639/2012/VDJ 6 802 €
2023-02-27 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Zmluva o poskytnutí štátnej pomoci 4 350 €
2022-10-19 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SPZ2022/02341 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach 3 941 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PD Veľká Hradná, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31436641/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31436641/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31436641",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →