🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Hurbanovo · SK

NAMEX,s.r.o.

IČO31429777DIČ2020397643IČ DPHSK2020397643LEI097900CAKA0000004146NACE1061 · Výr.mlynských výrobkovEST.1993 · 33r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/100NIS2 · Important50–99 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaREGULATED
Important entity
Príloha · mfg-food. Podlieha 24-h hláseniu incidentov + dvojročnému auditu.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
10.8mil. €
↗ +9.6% YoY
EBITDA · 2025
779k €
Čistý zisk · 2025
382k €
Aktíva spolu
4.24mil. €
Zamestnanci
50–99
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
ImportantKlasifikácia subjektu
NAMEX,s.r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · mfg-food. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 4M 8M 12M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 10.8 mil. € 779k € 382k € 4.24 mil. € RUZ závierka
2024 9.86 mil. € 693k € 368k € 3.91 mil. € RUZ závierka
2023 9.22 mil. € 664k € 390k € 3.44 mil. € RUZ závierka
2022 7.74 mil. € 296k € 120k € 3.18 mil. € RUZ závierka
2021 6.52 mil. € 307k € 90k € 2.75 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby10.80 M €9.86 M €9.22 M €7.74 M €6.52 M €6.62 M €
EBITDA779 tis. €693 tis. €664 tis. €296 tis. €307 tis. €534 tis. €
EBITDA marža7.2 %7 %7.2 %3.8 %4.7 %8.1 %
Čistý zisk382 tis. €368 tis. €390 tis. €120 tis. €90 tis. €170 tis. €
Aktíva spolu4.24 M €3.91 M €3.44 M €3.18 M €2.75 M €2.76 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2016-03-08 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 042NR080019 220k €
2014-06-19 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 143k €
2017-07-24 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Komárno Dohoda o poskytnutí príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa §54 ods.1. a) zákona č.5/2014 12k €
2017-10-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Komárno Dohoda o poskytnutí príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa §54 ods.1. a) zákona č.5/2014 11k €
2017-11-21 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o zriadení záložného práva k hnuteľným veciam č. 312/17 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

BL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Bc. Ladislav Németh
Od 2022-10-21
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ingrid a Kitti Némethová
Od 2022-10-21
JN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Németh
Od 2022-10-21

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Slavomír Taldík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-10-21
Ingrid Némethová Konateľ 2003-04-25
Jozef Németh Konateľ 1996-06-18
Bc. Ladislav Németh Konateľ 1993-02-24
Bc. Ladislav Németh Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-10-22 2022-10-20
Slavomír Taldík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-09-26 2022-10-20
Ingrid a Kitti Némethová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-01-05 2022-10-20
Jozef Németh Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-01-05 2022-10-20
Ladislav Németh Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-01-05 2013-10-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jozef Németh
od 2017-07-26
Ladislav Németh
od 2017-07-26
Ingrid Némethová
od 2017-07-26
Kitti Némethová
od 2017-07-26
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 15 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
NAMEX,s.r.o.RPO
Sídlo
Gaštanová č. 6
Vznik
1993-02-24 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31429777RPO
DIČ
2020397643FS
IČ DPH
SK2020397643 · aktívneFS
LEI
097900CAKA0000004146GLEIF
NACE
1061 · Výr.mlynských výrobkov
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Hurbanovo
Krajina
SK
IBAN
SK3809000000000210845503FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31429777/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31429777/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31429777",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.