SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Brantner Kolta s.r.o.

  • IČO31422624
  • DIČ2020384157
  • IČ DPHSK2020384157
  • NACE3811 · Zber nie nebezp.odpadu

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1992, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Zber nie nebezp.odpadu, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 99/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.32mil. €
↗ +8.9% YoY
EBITDA · 2024
341k €
Čistý zisk · 2024
126k €
Aktíva spolu
3.77mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 12k €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 41 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 479k 958k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.32 mil. € 341k € 126k € 3.77 mil. € RUZ závierka
2023 1.21 mil. € 585k € 426k € 3.6 mil. € RUZ závierka
2022 1.16 mil. € 645k € 377k € 3.14 mil. € RUZ závierka
2021 1.22 mil. € 776k € 454k € 2.57 mil. € RUZ závierka
2020 1.16 mil. € 716k € 420k € 2.49 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.32 M €1.21 M €1.16 M €1.22 M €1.16 M €1.04 M €
EBITDA341 tis. €585 tis. €645 tis. €776 tis. €716 tis. €547 tis. €
EBITDA marža25.9 %48.2 %55.6 %63.6 %61.9 %52.4 %
Čistý zisk126 tis. €426 tis. €377 tis. €454 tis. €420 tis. €326 tis. €
Aktíva spolu3.77 M €3.60 M €3.14 M €2.57 M €2.49 M €2.00 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IV
Konateľ
Ing. Viliam Porvazník
Od 2025-10-01
IM
Konateľ
Ing. Martin Bizoň
Od 2020-05-06
PK
Konateľ
Peter Karvaš
Od 2025-04-01
Do 2025-10-15

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Karvaš Konateľ 2025-04-01 2025-09-30
Ing. Beata Altansukh, PhD. Konateľ 2022-03-01 2025-03-31
Ing. Beata Altansukh, PhD. Konateľ 2022-03-01 2025-03-31
Ing. Tibor Papp Konateľ 2021-10-01 2022-02-28
Ing. Tibor Papp Konateľ 2021-10-01 2022-03-10
Ing. Vladimír Habala Konateľ 2019-05-01 2021-09-30
Ing. Vladimír Habala Konateľ 2019-05-01 2021-11-09
Ing. Dušan Rabajda Konateľ 2015-11-09 2020-05-06
Ing. Dušan Rabajda Konateľ 2015-11-09 2020-05-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Bernd Brantner
od 2019-07-24
Birgit Brantner
od 2019-07-24
Walter Brantner
od 2019-07-24
Bernd Brantner
od 2017-08-14 · do 2019-07-24
Birgit Brantner
od 2017-08-14 · do 2019-07-24
Walter Brantner
od 2017-08-14 · do 2019-07-24
Walter Brantner
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Brantner Kolta s.r.o.RPO
Sídlo
Pestovateľská 2
Vznik
1992-10-12 · 34 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31422624RPO
DIČ
2020384157FS
IČ DPH
SK2020384157 · aktívneFS
NACE
3811 · Zber nie nebezp.odpadu
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK9511000000002625844763FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 12k € celková hodnota 2022-04-04 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-04-04 obec Kolta Darovacia zmluva č.1/2022 12k €
2021-12-22 Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky ZMLUVA O ZNEŠKODŇOVANÍ ODPADU 001/2022 0 €
2020-12-23 Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky ZMLUVA O ZNEŠKODŇOVANÍ ODPADU 0 €
2019-12-20 Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky Dohoda o ukončení zmluvy o ekol. nezávadnom zneškodňovaní odpadov zo dňa 18.02.2002 0 €
2019-12-20 Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky Zmluva o zneškodňovaní odpadu 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Brantner Kolta s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31422624/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31422624/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31422624",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →