SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 RPL, spol. s r.o.
- IČO31422284
- DIČ2020417773
- IČ DPHSK2020417773
- LEI097900CAKA0000227925
- NACE4772 · MO s obuvou,kož.výr.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1992, so sídlom v Partizánske, SK. Pôsobí v odvetví MO s obuvou,kož.výr., 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
15.63 mil. €
Zisk 557k €
Zamestnanci
150–199
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
15.63mil. €
↗ +24.5% YoY
EBITDA · 2024
990k €
Čistý zisk · 2024
557k €
Aktíva spolu
7.73mil. €
Zamestnanci
150–199
CRZ zmluvy
1
Σ 10 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 15.63 mil. € | 990k € | 557k € | 7.73 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 12.55 mil. € | 651k € | 302k € | 6.48 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 9.79 mil. € | 565k € | 302k € | 4.36 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 7.05 mil. € | 136k € | -93k € | 4.7 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 5.86 mil. € | -236k € | -351k € | 4.64 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 15.63 M € | 12.55 M € | 9.79 M € | 7.05 M € | 5.86 M € | 8.04 M € |
| EBITDA | 990 tis. € | 651 tis. € | 565 tis. € | 136 tis. € | -236 tis. € | 422 tis. € |
| EBITDA marža | 6.3 % | 5.2 % | 5.8 % | 1.9 % | -4 % | 5.3 % |
| Čistý zisk | 557 tis. € | 302 tis. € | 302 tis. € | -93 tis. € | -351 tis. € | 162 tis. € |
| Aktíva spolu | 7.73 M € | 6.48 M € | 4.36 M € | 4.70 M € | 4.64 M € | 4.58 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Josef Robel
MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Robel
JR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Robel
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jozef Robel | Konateľ | 2008-07-31 | — |
| Ing. Josef Robel | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-03-29 | 2025-05-21 |
| Michal Robel | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-03-29 | 2025-05-21 |
| Jozef Robel | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-06-20 | 2023-03-29 |
| Naďa Ščípová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-02-26 | 2010-04-08 |
| Alena Robelová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-08-26 | 2023-03-28 |
| Antónia Konáriková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-08-26 | 2010-04-08 |
| Ing. Jozef Konárik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-08-26 | 2010-04-08 |
| Jozef Robel | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-08-26 | 2009-06-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 15 polí.
Obchodné meno
RPL, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Za riekou Nitrou 1490
Vznik
1992-10-08 · 34 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31422284RPO
DIČ
2020417773FS
IČ DPH
SK2020417773 · aktívneFS
LEI
097900CAKA0000227925GLEIF
NACE
4772 · MO s obuvou,kož.výr.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Partizánske
Krajina
SK
Web
IBAN
CZ3127000000002114749975FS
Bankové účty
16 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-05-04 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 | 11k € |
| 2024-11-07 | Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica | Darovacia zmluva | 10 € |
| 2020-11-05 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Partizánske | Dohoda o ukončení dohody č. 20/09/54E/67o poskytnutí finančného príspevku - Opatrenie č. 1 v rámci projektu "Prvá pomoc" podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších | 0 € |
| 2020-06-01 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Partizánske | Dohoda č. 20/09/54E/1666 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3B | 0 € |
| 2020-04-22 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Partizánske | Dohoda č. 20/09/54E/67 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č.1 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
RPL, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31422284/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31422284/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31422284", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →