SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MILP spol. s r. o.
- IČO31420079
- DIČ2020384014
- IČ DPHSK2020384014
- NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1992, so sídlom v Nemšová, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
638k €
↗ +1.1% YoY
EBITDA · 2024
11k €
Čistý zisk · 2024
1 469 €
Aktíva spolu
240k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 638k € | 11k € | 1 469 € | 240k € | RUZ závierka |
| 2023 | 631k € | 170k € | 130k € | 271k € | RUZ závierka |
| 2022 | 622k € | 21k € | 10k € | 150k € | RUZ závierka |
| 2021 | 621k € | 19k € | 9 388 € | 149k € | RUZ závierka |
| 2020 | 621k € | 29k € | 16k € | 142k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 638 tis. € | 631 tis. € | 622 tis. € | 621 tis. € | 621 tis. € | 550 tis. € |
| EBITDA | 11 tis. € | 170 tis. € | 21 tis. € | 19 tis. € | 29 tis. € | 13 tis. € |
| EBITDA marža | 1.7 % | 27 % | 3.4 % | 3.1 % | 4.7 % | 2.4 % |
| Čistý zisk | 1 tis. € | 130 tis. € | 10 tis. € | 9 tis. € | 16 tis. € | 3 tis. € |
| Aktíva spolu | 240 tis. € | 271 tis. € | 150 tis. € | 149 tis. € | 142 tis. € | 147 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ivan Kováčik
JM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Mutňanský
JM
Konateľ
Ján Mutňanský
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Michal Mutňanský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-03-17 | 2023-11-14 |
| Ing. Michal Mutňanský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-02-01 | 2023-03-16 |
| Ivan Kováčik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-02-01 | 2023-03-16 |
| Ján Mutňanský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-02-01 | 2023-03-16 |
| Ing. Michal Mutňanský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-06-04 | 2007-01-31 |
| Ivan Kováčik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-06-04 | 2007-01-31 |
| Ján Mutňanský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-06-04 | 2007-01-31 |
| Ing. Ľubomír Gajdoš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-05-25 | 2004-06-03 |
| Ing. Michal Mutňanský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-05-25 | 2004-06-03 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
MILP spol. s r. o.RPO
Sídlo
SNP 133/43
Vznik
1992-09-08 · 34 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31420079RPO
DIČ
2020384014FS
IČ DPH
SK2020384014 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Nemšová
Krajina
SK
IBAN
SK1409000000000041713437FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-08-24 | Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín | Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania č. 19/2023/OP | 0 € |
| 2022-08-24 | Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín | Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania č. 31/2022/OP | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MILP spol. s r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31420079/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31420079/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31420079", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →