SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SLEZÁK & CO s.r.o.
- IČO31419569
- DIČ2021181745
- IČ DPHSK2021181745
- NACE5611
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1992, so sídlom v Vlčkovce, SK. Pôsobí v odvetví 5611, 5 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
314k €
↗ +17.9% YoY
EBITDA · 2025
93k €
Čistý zisk · 2025
-4 095 €
Aktíva spolu
3.11mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
5
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
476 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
75
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 314k € | 93k € | -4 095 € | 3.11 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 266k € | 62k € | -282 € | 3.02 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 322k € | 26k € | -50k € | 3.09 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 588k € | 135k € | 54k € | 3.24 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 388k € | 97k € | 24k € | 3.2 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 314 tis. € | 266 tis. € | 322 tis. € | 588 tis. € | 388 tis. € | 325 tis. € |
| EBITDA | 93 tis. € | 62 tis. € | 26 tis. € | 135 tis. € | 97 tis. € | 61 tis. € |
| EBITDA marža | 29.6 % | 23.2 % | 8 % | 23 % | 25.1 % | 18.9 % |
| Čistý zisk | -4 tis. € | -282 € | -50 tis. € | 54 tis. € | 24 tis. € | -8 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.11 M € | 3.02 M € | 3.09 M € | 3.24 M € | 3.20 M € | 3.15 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Slezák
ME
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Elena Lustig Slezák
SP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Sylvia Púchlová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Elena Lustig Slezák | Konateľ | 2019-11-19 | — |
| Martin Slezák | Konateľ | 2004-09-03 | — |
| Mgr. Elena Lustig Slezák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-12-18 | 2022-09-05 |
| Ing. Karol Slezák | Konateľ | 2016-05-26 | 2019-12-17 |
| Ing. Karol Slezák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-07-18 | 2019-12-17 |
| Ing. Karol Slezák | Konateľ | 2009-07-18 | 2016-05-25 |
| Martin Slezák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-07-18 | 2022-09-05 |
| Mgr. Elena Lustig - Slezák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-07-18 | 2019-12-17 |
| Sylvia Púchlová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-07-18 | 2022-05-17 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
SLEZÁK & CO s.r.o.RPO
Sídlo
57
Vznik
1992-08-26 · 34 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31419569RPO
DIČ
2021181745FS
IČ DPH
SK2021181745 · aktívneFS
NACE
5611
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Vlčkovce
Krajina
SK
IBAN
SK7702000000001875671653FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2013-08-19 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí podpory formou Dotácie - NAFTA č. 402/0163-0089/2013 | 694 € |
| 2024-10-07 | Slovenský pozemkový fond | Nájomná zmluva č.02920/2024-PNZ-P40796/24.00 - SLEZÁK & CO s.r.o. | 0 € |
| 2022-08-30 | Trnavská vodárenská spoločnosť, a.s. | Zmluva o budúcej zmluve o prevode vlastníckeho práva k vodnej stavbe do vlastníctva subjektu verejného práva ev. č. 183/2022 | 0 € |
| 2022-08-30 | Trnavská vodárenská spoločnosť, a.s. | Zmluva o budúcej zmluve o prevode vlastníckeho práva k vodnej stavbe do vlastníctva subjektu verejného práva ev. č. 182/2022 | 0 € |
| 2022-07-20 | Trnavská vodárenská spoločnosť, a.s. | Zmluva o úprave vzájomných práv a povinností vlastníkov prevádzkovo súvisiacich verejných vodovodov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SLEZÁK & CO s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31419569/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31419569/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31419569", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →