AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 PD Gbely, a.s.
- IČO31413307
- DIČ2020378250
- IČ DPHSK2020378250
- NACE0111 · Pestov.obilnín
Akciová spoločnosť, registrovaná 1992, so sídlom v Gbely, SK. Pôsobí v odvetví Pestov.obilnín, 23 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
4.74 mil. €
Zisk 46k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
4.74mil. €
↗ +3.6% YoY
EBITDA · 2025
700k €
Čistý zisk · 2025
46k €
Aktíva spolu
11mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
23
Σ 345k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.74 mil. € | 700k € | 46k € | 11 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 4.58 mil. € | 556k € | 34k € | 10.22 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 5.6 mil. € | 527k € | 87k € | 10.45 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 4.68 mil. € | 476k € | 107k € | 9.36 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 3.63 mil. € | 422k € | 22k € | 8.96 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 4.74 M € | 4.58 M € | 5.60 M € | 4.68 M € | 3.63 M € | 3.62 M € |
| EBITDA | 700 tis. € | 556 tis. € | 527 tis. € | 476 tis. € | 422 tis. € | 451 tis. € |
| EBITDA marža | 14.8 % | 12.1 % | 9.4 % | 10.2 % | 11.7 % | 12.5 % |
| Čistý zisk | 46 tis. € | 34 tis. € | 87 tis. € | 107 tis. € | 22 tis. € | 34 tis. € |
| Aktíva spolu | 11.00 M € | 10.22 M € | 10.45 M € | 9.36 M € | 8.96 M € | 8.15 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MR
Člen predstavenstva
Mgr. Radoslav Štepanovský
IA
Člen dozorného orgánu
Ing. Arpád Figura, PhD.
IJ
Člen predstavenstva
Ing. Jozef Ivánek
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Lukáš Flamík | Člen dozorného orgánu | 2021-06-23 | — |
| Ing. Radoslav Mareček | Predseda predstavenstva | 2021-06-23 | — |
| Ing. Tomáš Mikuš | Člen dozorného orgánu | 2021-06-23 | — |
| Ing. Júlia Trnková | Člen dozorného orgánu | 2021-06-18 | — |
| Ivan Ambra | Člen dozorného orgánu | 2021-06-18 | — |
| Ing. Jozef Ivánek | člen predstavenstva | 2019-06-20 | 2021-06-23 |
| Ing. Jozef Ivánek | člen predstavenstva | 2019-06-20 | 2021-09-22 |
| Ing. Ľubomír Masaryk | Člen dozorného orgánu | 2019-06-20 | 2021-06-23 |
| Ing. Ľubomír Masaryk | Člen dozorného orgánu | 2019-06-20 | 2021-09-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ivan Kmotrík
Ivan Kmotrík
Karin Kyselová
Karin Kyselová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PD Gbely, a.s.RPO
Sídlo
Petroveská 1402/23
Vznik
1992-05-11 · 34 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
31413307RPO
DIČ
2020378250FS
IČ DPH
SK2020378250 · aktívneFS
NACE
0111 · Pestov.obilnín
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Gbely
Krajina
SK
IBAN
SK2711110000006601966000FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2012-03-29 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Dodatok č. 2 k Zmluve o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. TT00343 | 803k € |
| — | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. TT01484 | 326k € |
| 2016-08-10 | Plemenárske služby Slovenskej republiky, š. p. | 2445/2016/dojnice | 76k € |
| 2024-06-18 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.DRR2024/00059 o poskytnutí dotácie na prvovýrobu | 46k € |
| 2024-11-27 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SPP2024/00256 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe | 43k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PD Gbely, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31413307/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31413307/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31413307", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →