🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Zámky · SK

TECHNIA, spol. s r.o.

IČO31410936DIČ2020413373IČ DPHSK2020413373NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchodEST.1992 · 34r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/10025–49 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
7.81mil. €
↘ -5.6% YoY
EBITDA · 2025
659k €
Čistý zisk · 2025
385k €
Aktíva spolu
3.02mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
10
Σ 134k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TECHNIA, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 6M 9M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 7.81 mil. € 659k € 385k € 3.02 mil. € RUZ závierka
2024 8.27 mil. € 527k € 308k € 2.88 mil. € RUZ závierka
2023 8.16 mil. € 774k € 493k € 3.41 mil. € RUZ závierka
2022 7.01 mil. € 524k € 323k € 3.06 mil. € RUZ závierka
2021 5.55 mil. € 334k € 195k € 2.81 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby7.81 M €8.27 M €8.16 M €7.01 M €5.55 M €4.51 M €
EBITDA659 tis. €527 tis. €774 tis. €524 tis. €334 tis. €218 tis. €
EBITDA marža8.4 %6.4 %9.5 %7.5 %6 %4.8 %
Čistý zisk385 tis. €308 tis. €493 tis. €323 tis. €195 tis. €99 tis. €
Aktíva spolu3.02 M €2.88 M €3.41 M €3.06 M €2.81 M €2.30 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
10 zmlúv 134k € celková hodnota 2026-02-25 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-12-14 Železnice Slovenskej republiky rámcová kúpna zmluva 340k €
2015-02-18 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. Zmluva o dielo - Dovybavenie a kompletizácia vozidla diaľničnej patroly 286k €
2023-06-13 Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. Zmluva o dielo č. 36254/2023 na dodávku a montáž vybavenia montérskych vozidiel 41k €
2020-12-15 Železnice Slovenskej republiky rámcová kúpna zmluva 39k €
2023-06-13 Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. Zmluva o dielo č. 36257/2023 na dodávku a montáž vybavenia montérskych vozidiel 37k €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Stín
Od 2022-06-01
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Slávik
Od 2022-05-23
IP
Konateľ
Ing. Peter Slávik
Od 1992-12-25

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Peter Stín Konateľ 1992-04-09
Ing. Róbert Szabó Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-23 2024-09-26
Ing. Peter Slávik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-05-22 2022-05-22
Ing. Peter Stín Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-05-22 2022-05-31
Ing. Róbert Szabó Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-05-22 2022-05-22
Ing. Róbert Szabó Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-03-27 2009-05-21
Ing. Peter Slávik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-07-30 2009-05-21
Ing. Peter Stín Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-07-30 2009-05-21
Ing. Peter Slávik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-07-22 2004-07-29

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter Slávik
od 2018-02-13
Peter Stín
od 2018-02-13
Róbert Szabó
od 2018-02-13 · do 2024-10-10
Peter Slávik
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Peter Stín
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Róbert Szabó
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TECHNIA, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Komárňanská cesta 72
Vznik
1992-04-09 · 34 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31410936RPO
DIČ
2020413373FS
IČ DPH
SK2020413373 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nové Zámky
Krajina
SK
IBAN
SK1175000000000192211653FS
Bankové účty
6 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31410936/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31410936/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31410936",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.