SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 AREPO, s.r.o.

  • IČO31407854
  • DIČ2020308939
  • IČ DPHSK2020308939
  • NACE2593 · Výroba drôtených výr.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1995, so sídlom v Brezová pod Bradlom, SK. Pôsobí v odvetví Výroba drôtených výr., 31 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
838k €
↘ -20.2% YoY
EBITDA · 2024
-16 €
Čistý zisk · 2024
-47k €
Aktíva spolu
803k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
31
Σ 296k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 708k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 838k € -16 € -47k € 803k € RUZ závierka
2023 1.05 mil. € -54k € -116k € 1.08 mil. € RUZ závierka
2022 1.95 mil. € 99k € 45k € 1.18 mil. € RUZ závierka
2021 1.5 mil. € 30k € 17k € 971k € RUZ závierka
2020 1.27 mil. € 41k € 7 831 € 685k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby838 tis. €1.05 M €1.95 M €1.50 M €1.27 M €1.02 M €
EBITDA-16 €-54 tis. €99 tis. €30 tis. €41 tis. €6 tis. €
EBITDA marža-0 %-5.1 %5.1 %2 %3.2 %0.5 %
Čistý zisk-47 tis. €-116 tis. €45 tis. €17 tis. €8 tis. €-30 tis. €
Aktíva spolu803 tis. €1.08 M €1.18 M €971 tis. €685 tis. €747 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Samuel Valášek
Od 2021-02-19
MS
Konateľ
Mgr. Samuel Valášek
Od 2014-11-12
IS
Konateľ
Ing. Samuel Valášek
Od 1998-03-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
PaedDr. Katarína Hegedušová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2024-05-16 2026-04-20
Ing. Samuel Valášek Konateľ 2022-05-17 2026-04-20
Ing. Samuel Valášek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-02-18 2021-02-18
PaedDr. Katarína Valášková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-02-18 2024-05-15
PaedDr. Katarína Hegedušová Konateľ 2020-12-03 2026-04-16
PaedDr. Katarína Hegedušová Konateľ 2020-12-03 2026-04-20
PaedDr. Katarína Valášková Konateľ 2020-12-03 2024-05-15
Ing. Daniela Kovačechová Konateľ 2014-10-29 2014-09-09
Jozef Horváth Konateľ 2011-06-08 2011-05-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Katarína Hegedušová
od 2022-03-15
Samuel Valášek
od 2017-08-30
Katarína Valášková
od 2021-02-25 · do 2022-03-15
Samuel Valášek
od 2017-08-30 · do 2022-03-15
Samuel Valášek
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Samuel Valášek
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AREPO, s.r.o.RPO
Sídlo
Štverník 834/2
Vznik
1995-12-18 · 31 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31407854RPO
DIČ
2020308939FS
IČ DPH
SK2020308939 · aktívneFS
NACE
2593 · Výroba drôtených výr.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Brezová pod Bradlom
Krajina
SK
IBAN
SK3156000000005003060001FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
31 zmlúv 296k € celková hodnota 2025-12-02 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-10-26 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik organizačná zložka OZ Karpaty Kúpna zmluva 56k €
2022-11-07 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, organizačná zložka OZ Podunajsko Kúpna zmluva č. 5273/2022/LSR 42k €
2018-03-19 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Odštepný závod Smolenice Kúpna zmluva č. ZML 295/2018 34k €
2023-07-07 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, organizačná zložka OZ Podunajsko Kúpna zmluva OZ Podunajsko č. 5/2023 29k €
2024-06-06 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Organizačná zložka OZ Poľana Kúpna zmluva č.18 - 3 DNS PLETIVÁ 29k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AREPO, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31407854/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31407854/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31407854",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →