AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 NAD 820 Bratislava, a.s.
- IČO31401023
- DIČ2020330708
- IČ DPHSK2020330708
- NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
Akciová spoločnosť, registrovaná 1995, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ., 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 99/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
1.88 mil. €
Zisk 82k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.88mil. €
↗ +6.4% YoY
EBITDA · 2025
207k €
Čistý zisk · 2025
82k €
Aktíva spolu
3.13mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
28 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.88 mil. € | 207k € | 82k € | 3.13 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.76 mil. € | 250k € | 115k € | 3.2 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.65 mil. € | 126k € | 15k € | 3.22 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.56 mil. € | 249k € | 112k € | 3.4 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.48 mil. € | 159k € | 38k € | 3.33 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.88 M € | 1.76 M € | 1.65 M € | 1.56 M € | 1.48 M € | 1.45 M € |
| EBITDA | 207 tis. € | 250 tis. € | 126 tis. € | 249 tis. € | 159 tis. € | 203 tis. € |
| EBITDA marža | 11 % | 14.1 % | 7.6 % | 15.9 % | 10.7 % | 14 % |
| Čistý zisk | 82 tis. € | 115 tis. € | 15 tis. € | 112 tis. € | 38 tis. € | 75 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.13 M € | 3.20 M € | 3.22 M € | 3.40 M € | 3.33 M € | 3.35 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
HM
Člen dozorného orgánu
Hilda Mitterpachová
IN
Podpredseda predstavenstva
Ing. Natália Vaverčák, PhD.
JV
Predseda predstavenstva
Ján Vaverčák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| JUDr. Jozef Lalo | Člen dozorného orgánu | 2024-09-26 | — |
| JUDr. Juraj Tomášek | Člen dozorného orgánu | 2024-09-26 | — |
| Mgr. Jana Lalová | Člen predstavenstva | 2024-09-26 | — |
| Radovan Kimák | Člen predstavenstva | 2024-09-26 | — |
| JUDr. Jozef Lalo | Člen dozorného orgánu | 2022-09-13 | 2024-09-26 |
| JUDr. Jozef Lalo | Člen dozorného orgánu | 2022-09-13 | 2024-10-22 |
| Mgr. Jana Lalová | Člen predstavenstva | 2022-09-13 | 2024-10-22 |
| Mgr. Jana Lalová | Člen predstavenstva | 2022-09-13 | 2024-09-26 |
| Mgr. Jana Lalová | Člen dozorného orgánu | 2021-02-22 | 2022-09-13 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
NAD 820 Bratislava, a.s.RPO
Sídlo
Rožňavská 2
Vznik
1995-09-01 · 31 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
31401023RPO
DIČ
2020330708FS
IČ DPH
SK2020330708 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK1102000000001041700112FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-12-22 | Mestská časť Bratislava-RUŽINOV | Dohoda o ukončení Nájomnej zml | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
NAD 820 Bratislava, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31401023/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31401023/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31401023", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →