AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 Yotta Trade, a.s.

  • IČO31399240
  • DIČ2020927029
  • IČ DPHSK2020927029
  • NACE1105 · Výroba piva

Akciová spoločnosť, registrovaná 1995, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Výroba piva, 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 90/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.18mil. €
↗ +1.8% YoY
EBITDA · 2025
228k €
Čistý zisk · 2025
16k €
Aktíva spolu
1.99mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
3
Σ 24k €
Kredit
A+· 90/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 51 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
90 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 427k 853k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.18 mil. € 228k € 16k € 1.99 mil. € RUZ závierka
2024 1.15 mil. € 200k € 32k € 2.03 mil. € RUZ závierka
2023 681k € -90k € -239k € 1.7 mil. € RUZ závierka
2022 701k € -116k € -253k € 1.69 mil. € RUZ závierka
2021 739k € -102k € -226k € 1.89 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.18 M €1.15 M €681 tis. €701 tis. €739 tis. €949 tis. €
EBITDA228 tis. €200 tis. €-90 tis. €-116 tis. €-102 tis. €-241 tis. €
EBITDA marža19.4 %17.3 %-13.3 %-16.6 %-13.8 %-25.4 %
Čistý zisk16 tis. €32 tis. €-239 tis. €-253 tis. €-226 tis. €-284 tis. €
Aktíva spolu1.99 M €2.03 M €1.70 M €1.69 M €1.89 M €1.90 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MA
Člen dozorného orgánu
Mgr. Adriana Kadnárová - člen dozornej rady
Od 2022-02-14
IA
Člen predstavenstva
Ing. arch. Juraj Husár
Od 2021-04-20
IM
Predseda predstavenstva
Ing. Martin Paško
Od 2021-04-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Miloš Kopec - podpredseda dozornej rady Člen dozorného orgánu 2021-04-20
Ing. Zdenek Kopáčik - predseda dozornej rady Člen dozorného orgánu 2021-04-20
Matej Sabol, M.A. Podpredseda predstavenstva 2021-04-20
Patrik Purgiňa Člen predstavenstva 2021-04-20
Rastislav Víglaský - člen dozornej rady Člen dozorného orgánu 2021-04-20
Ing. Alexandra Broszová - člen dozornej rady Člen dozorného orgánu 2021-04-20 2022-02-14
Ing. Alexandra Broszová - člen dozornej rady Člen dozorného orgánu 2021-04-20 2022-05-25
JUDr. Richard Lukačka Člen dozorného orgánu 2020-03-27 2021-04-20
JUDr. Richard Lukačka Člen dozorného orgánu 2020-03-27 2021-05-05

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Yotta Trade, a.s.RPO
Sídlo
Hviezdoslavovo námestie 16
Vznik
1995-07-27 · 31 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
31399240RPO
DIČ
2020927029FS
IČ DPH
SK2020927029 · aktívneFS
NACE
1105 · Výroba piva
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK6111000000002944011486FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 24k € celková hodnota 2023-12-13 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-12-15 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.DRP2022/00329 o poskytnutí dotácie na podporu sektora potravinárstva 12k €
2022-07-18 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Zmluva o spolupráci č. 2122/2022/NPPC-VÚP 10k €
2023-12-13 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.DRP2023/00072 o poskytnutí dotácie na podporu sektora potravinárstva 2 333 €
2020-05-22 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 885 €
2020-07-21 Centrum spoločných činností Slovenskej akadémie vied Zmluva o obchodnej spolupráci 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Yotta Trade, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31399240/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31399240/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31399240",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →