SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Q - BG spol. s r.o.

  • IČO31393004
  • DIČ2020347241
  • IČ DPHSK2020347241
  • NACE6290

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1995, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 6290.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 680k € Zisk 6 621 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
680k €
↗ +164.8% YoY
EBITDA · 2025
77k €
Čistý zisk · 2025
6 621 €
Aktíva spolu
249k €
Zamestnanci
2
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 247k 494k 748k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 680k € 77k € 6 621 € 249k € RUZ závierka
2024 257k € 122k € 2 467 € 268k € RUZ závierka
2023 175k € 70k € 10k € 206k € RUZ závierka
2022 102k € 37k € 8 389 € 222k € RUZ závierka
2021 106k € 37k € 15k € 143k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby680 tis. €257 tis. €175 tis. €102 tis. €106 tis. €29 tis. €
EBITDA77 tis. €122 tis. €70 tis. €37 tis. €37 tis. €7 tis. €
EBITDA marža11.3 %47.4 %39.9 %36.3 %35.2 %24.1 %
Čistý zisk7 tis. €2 tis. €10 tis. €8 tis. €15 tis. €3 tis. €
Aktíva spolu249 tis. €268 tis. €206 tis. €222 tis. €143 tis. €137 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marek Murányi
Od 2020-06-03
MM
Konateľ
Marek Murányi
Od 2020-01-01
GD
Konateľ
Gabriela Dalžuffová
Od 2017-06-15
Do 2020-06-02

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Jozef Dalžuffo Konateľ 2017-06-15 2020-06-02
Gabriela Dalžuffová Konateľ 1995-04-07 2017-06-14
Gabriela Dalžuffová Konateľ 1995-04-07 2019-12-31
Gabriela Dalžuffová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1995-04-07 2020-06-02
Ing. Jozef Dalžuffo Konateľ 1995-04-07 2017-06-14
Ing. Jozef Dalžuffo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1995-04-07 2020-06-02
Ing. Jozef Dalžuffo Konateľ 1995-04-07 2019-12-31

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Q - BG spol. s r.o.RPO
Sídlo
Pod Lipovým 13
Vznik
1995-04-07 · 31 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31393004RPO
DIČ
2020347241FS
IČ DPH
SK2020347241 · aktívneFS
NACE
6290
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK2102000000005516048032FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2013-06-18 Štatistický úrad SR Zmluva o poskytnutí užívacích práv a technickej podpory k programom 97k €
2015-06-10 Štatistický úrad SR Zmluva o poskytnutí užívacích práv a technickej podpory k programom 81k €
2012-05-30 Štatistický úrad SR Zmluva o poskytnutí užívacích práv a technickej podpory 46k €
2011-06-02 Štatistický úrad SR Zmluva o poskytnutí užívacích práv a technickej podpory k programom 45k €
2012-01-18 Okresný súd Nové Zámky zmluva o dielo Q-BG 12k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Q - BG spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31393004/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31393004/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31393004",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →