🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Malacky · SK
SITRA, s.r.o.
IČO31392407DIČ2020354479IČ DPHSK2020354479NACE9531EST.1995 · 31r.
Compliance · Zvýšené rizikoKredit · F · 1/10010–19 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zvýšené riziko
Materiálny rizikový signál — eskaluj na compliance review.
Prečo? Daňové nedoplatky
BonitaF · 1/100
F
1/100
Kritické riziko · iba na predplatbu.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.47mil. €
↗ +46.2% YoY
EBITDA · 2024
118k €
Čistý zisk · 2024
26k €
Aktíva spolu
985k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
F· 1/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
382k €
Dlh zdravotnej poisťovne
5 598 €
Dlh sociálnej poisťovne
13k €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
1 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SITRA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.47 mil. € | 118k € | 26k € | 985k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1 mil. € | 116k € | 26k € | 750k € | RUZ závierka |
| 2022 | 894k € | 71k € | 10k € | 557k € | RUZ závierka |
| 2021 | 967k € | 105k € | 20k € | 1.1 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 695k € | 117k € | 21k € | 686k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.47 M € | 1.00 M € | 894 tis. € | 967 tis. € | 695 tis. € | 704 tis. € |
| EBITDA | 118 tis. € | 116 tis. € | 71 tis. € | 105 tis. € | 117 tis. € | 170 tis. € |
| EBITDA marža | 8 % | 11.6 % | 7.9 % | 10.8 % | 16.8 % | 24.2 % |
| Čistý zisk | 26 tis. € | 26 tis. € | 10 tis. € | 20 tis. € | 21 tis. € | 5 tis. € |
| Aktíva spolu | 985 tis. € | 750 tis. € | 557 tis. € | 1.10 M € | 686 tis. € | 564 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
SR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Silvia Rusnáková
BR
Konateľ
Branislav Rusnák
SR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Silvia Rusnáková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Gabriel Balejčík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-04-24 | 2014-08-27 |
| Ing. Ján Anger | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-09-30 | 2008-04-23 |
| Gabriel Balejčík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-05-06 | 2005-09-29 |
| Iveta Balejčíková | Konateľ | 2005-05-06 | 2005-05-03 |
| Gabriel Balejčík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-04-09 | 2005-05-05 |
| Gabriel Balejčík | Konateľ | 1995-12-21 | 2005-05-05 |
| Iveta Balejčíková | Konateľ | 1995-12-21 | 2005-05-05 |
| Gabriel Balejčík | Konateľ | 1995-04-07 | 2014-08-07 |
| Gabriel Balejčík | Konateľ | 1995-04-07 | 1995-12-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
SITRA, s.r.o.RPO
Sídlo
Hurbanova 2482/114
Vznik
1995-04-07 · 31 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31392407RPO
DIČ
2020354479FS
IČ DPH
SK2020354479 · aktívneFS
NACE
9531
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Malacky
Krajina
SK
Web
IBAN
SK8611000000002625310067FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31392407/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31392407/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31392407", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.