AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 FINIMO a.s.
- IČO31384277
- DIČ2020821231
- IČ DPHSK2020821231
- NACE6831 · Realitné kancelárie
Akciová spoločnosť, registrovaná 1994, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Realitné kancelárie, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 99/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2018
66k €
Zisk -7 980 €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2018
66k €
↘ -7.9% YoY
EBITDA · 2018
31k €
Čistý zisk · 2018
-7 980 €
Aktíva spolu
14.48mil. €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
76 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 66k € | 31k € | -7 980 € | 14.48 mil. € | RUZ závierka |
| 2017 | 72k € | -16k € | -22k € | 16.91 mil. € | RUZ závierka |
| 2016 | — | 49k € | 66k € | 18.22 mil. € | RUZ závierka |
| 2015 | 5 065 € | -113k € | 210k € | 15.91 mil. € | RUZ závierka |
| 2014 | — | -30k € | -237k € | 14.33 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 66 tis. € | 72 tis. € | — | 5 tis. € | — |
| EBITDA | 31 tis. € | -16 tis. € | 49 tis. € | -113 tis. € | -30 tis. € |
| EBITDA marža | 46.6 % | -22.3 % | — | -2234.5 % | — |
| Čistý zisk | -8 tis. € | -22 tis. € | 66 tis. € | 210 tis. € | -237 tis. € |
| Aktíva spolu | 14.48 M € | 16.91 M € | 18.22 M € | 15.91 M € | 14.33 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MD
člen
MUDr. Daniel Hornáček, CSc.
DI
Člen dozorného orgánu
Doc. Ing. Lukáč Halčák, CSc.
MĎ
Člen dozorného orgánu
Milan Ďurkovič
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| RNDr. Dušan Jarek | Člen dozorného orgánu | 2009-10-27 | — |
| Ing. Martin Hornáček | člen | 2013-12-05 | 2017-05-22 |
| Ing. Martin Hornáček | člen | 2013-12-05 | 2017-05-10 |
| Ing. Jozef Kollár, PhD. | Člen dozorného orgánu | 2009-10-27 | 2010-09-13 |
| Ing. Jozef Kollár, PhD. | Člen dozorného orgánu | 2009-10-27 | 2010-10-01 |
| JUDr. Zuzana Majcherová | Člen dozorného orgánu | 2009-05-07 | 2009-11-11 |
| JUDr. Zuzana Majcherová | Člen dozorného orgánu | 2009-05-07 | 2009-10-27 |
| MUDr. Emil Križan | člen | 2009-05-07 | 2013-12-05 |
| MUDr. Emil Križan | člen | 2009-05-07 | 2014-01-15 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
FINIMO a.s.RPO
Sídlo
Mlynské Nivy 54
Vznik
1994-11-25 · 32 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
31384277RPO
DIČ
2020821231FS
IČ DPH
SK2020821231 · aktívneFS
NACE
6831 · Realitné kancelárie
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK4211000000002628004161FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-09-12 | Banskobystrický samosprávny kraj | Zmluva o budúcej zmluve o zriadení vecného bremena č. 1394/2023/ODDATP | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FINIMO a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31384277/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31384277/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31384277", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →