SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 LEONARD ANSEN & CO, spol. s r.o.

  • IČO31383718
  • DIČ2020303824
  • IČ DPHSK2020303824
  • NACE6920 · Účtovnícke činnosti

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Účtovnícke činnosti.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2023
150k €
↗ +12.5% YoY
EBITDA · 2023
9 347 €
Čistý zisk · 2023
4 604 €
Aktíva spolu
90k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 16 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 55k 109k 165k 2017 2018 2021 2022 2023
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2023 150k € 9 347 € 4 604 € 90k € RUZ závierka
2022 134k € 7 411 € 7 131 € 27k € RUZ závierka
2021 129k € -4 698 € -5 036 € 18k € RUZ závierka
2018 110k € -2 553 € -2 856 € 16k € RUZ závierka
2017 105k € 4 884 € 2 866 € 17k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202320222021201820172016
Tržby150 tis. €134 tis. €129 tis. €110 tis. €105 tis. €114 tis. €
EBITDA9 tis. €7 tis. €-5 tis. €-3 tis. €5 tis. €5 tis. €
EBITDA marža6.2 %5.5 %-3.7 %-2.3 %4.7 %4.7 %
Čistý zisk5 tis. €7 tis. €-5 tis. €-3 tis. €3 tis. €4 tis. €
Aktíva spolu90 tis. €27 tis. €18 tis. €16 tis. €17 tis. €20 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Alena Šebestová
Od 2022-08-05
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jaroslav Šebest
Od 2022-08-05
IA
Konateľ
Ing. Alena Šebestová
Od 1994-11-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Jaroslav Šebest Konateľ 1994-11-24
Ing. Alena Šebestová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-02-05 2022-08-04
Ing. Alena Šebestová Konateľ 2019-11-23 2025-08-25
Ing. Alena Šebestová Konateľ 2017-05-24 2019-11-23
Ing. Alena Šebestová Konateľ 2017-05-24 2020-02-04
Ing. Jaroslav Šebest Konateľ 2017-05-24 2025-08-25
Ing. Alena Šebestová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-02-01 2020-02-04
Ing. Jaroslav Šebest Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-02-01 2022-08-04
Ing. Alena Šebestová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1994-11-24 1999-01-31

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
LEONARD ANSEN & CO, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Záhradnícka 8
Vznik
1994-11-14 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31383718RPO
DIČ
2020303824FS
IČ DPH
SK2020303824 · aktívneFS
NACE
6920 · Účtovnícke činnosti
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK1975000000000902107173FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LEONARD ANSEN & CO, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31383718/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31383718/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31383718",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →