SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Železničné staviteľstvo Bratislava, spol. s r.o.
- IČO31382533
- DIČ2020334162
- IČ DPHSK2020334162
- NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
161k €
↗ +12.6% YoY
EBITDA · 2024
10k €
Čistý zisk · 2024
7 501 €
Aktíva spolu
65k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
24 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 161k € | 10k € | 7 501 € | 65k € | RUZ závierka |
| 2023 | 143k € | 12k € | 9 727 € | 55k € | RUZ závierka |
| 2022 | 116k € | 5 849 € | 3 893 € | 43k € | RUZ závierka |
| 2021 | 110k € | -3 219 € | -8 102 € | 38k € | RUZ závierka |
| 2020 | 109k € | 1 122 € | -5 569 € | 46k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 161 tis. € | 143 tis. € | 116 tis. € | 110 tis. € | 109 tis. € | 108 tis. € |
| EBITDA | 10 tis. € | 12 tis. € | 6 tis. € | -3 tis. € | 1 tis. € | 5 tis. € |
| EBITDA marža | 6.5 % | 8.5 % | 5.1 % | -2.9 % | 1 % | 4.2 % |
| Čistý zisk | 8 tis. € | 10 tis. € | 4 tis. € | -8 tis. € | -6 tis. € | -2 tis. € |
| Aktíva spolu | 65 tis. € | 55 tis. € | 43 tis. € | 38 tis. € | 46 tis. € | 50 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Matyšák, PhD., EMBA
IP
Konateľ
Ing. Peter Matyšák, PhD., EMBA
IT
Konateľ
Ing. Tibor Tarábek
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Peter Matyšák, PhD., EMBA | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-02-06 | 2022-05-23 |
| Ing. Slávka Šimašeková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-01-15 | 2019-02-05 |
| Ing. Ondrej Matys | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-11-24 | 2019-02-05 |
| MUDr. Dagmar Kollárová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-11-24 | 2019-02-05 |
| Ing. Milan Čandík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-05-31 | 2019-01-14 |
| Ing. Ľubomír Sochor | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-11-23 | 2019-02-05 |
| Ing. Alojz Pospíšil | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-03-12 | 2009-11-23 |
| Ing. Ľubomír Sochor | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-03-12 | 1998-11-22 |
| Ing. Milan Čandík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-03-12 | 2004-05-30 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Železničné staviteľstvo Bratislava, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Za stanicou 5
Vznik
1994-10-24 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31382533RPO
DIČ
2020334162FS
IČ DPH
SK2020334162 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK3102000000001224318354FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Železničné staviteľstvo Bratislava, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31382533/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31382533/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31382533", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →