SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Panmedia Western, s.r.o.
- IČO31377734
- DIČ2020334019
- IČ DPHSK2020334019
- NACE7311 · Reklamné agentúry
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry, 6 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 99/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
3.22mil. €
↗ +20.1% YoY
EBITDA · 2024
150k €
Čistý zisk · 2024
112k €
Aktíva spolu
1.17mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
6
Σ 614k €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
80
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.22 mil. € | 150k € | 112k € | 1.17 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.68 mil. € | 68k € | 26k € | 1.13 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.92 mil. € | 44k € | -1 235 € | 1.27 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 3.53 mil. € | 140k € | 93k € | 1.29 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 3.4 mil. € | 206k € | 149k € | 1.33 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.22 M € | 2.68 M € | 2.92 M € | 3.53 M € | 3.40 M € | 3.52 M € |
| EBITDA | 150 tis. € | 68 tis. € | 44 tis. € | 140 tis. € | 206 tis. € | 141 tis. € |
| EBITDA marža | 4.7 % | 2.5 % | 1.5 % | 4 % | 6.1 % | 4 % |
| Čistý zisk | 112 tis. € | 26 tis. € | -1 tis. € | 93 tis. € | 149 tis. € | 93 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.17 M € | 1.13 M € | 1.27 M € | 1.29 M € | 1.33 M € | 1.29 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
KŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Katarína Štefániková
MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marek Pajtáš
MP
Konateľ
Marek Pajtáš
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Katarína Štefániková | Konateľ | 2001-03-05 | — |
| Marek Pajtáš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-07-08 | 2021-01-29 |
| Jozef Červeň | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-05-20 | 2021-01-29 |
| Marek Pajtáš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-05-20 | 2015-07-07 |
| Thomas Plötzeneder | Konateľ | 2006-05-20 | 2006-04-27 |
| Jozef Červeň | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-03-05 | 2006-05-19 |
| Katarína Štefániková | Konateľ | 2001-03-05 | 2015-07-07 |
| Katarína Štefániková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-04-18 | 2021-01-29 |
| Thomas Plötzeneder | Konateľ | 1998-02-03 | 2006-05-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Katarína Štefániková
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Panmedia Western, s.r.o.RPO
Sídlo
Mlynské Luhy 86A
Vznik
1994-08-18 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31377734RPO
DIČ
2020334019FS
IČ DPH
SK2020334019 · aktívneFS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK1602000000002338582553FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-07-28 | Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. | Zmluva o poskytovaní služieb | 166k € |
| 2023-06-30 | Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. | Rámcová dohoda na nákup mediálneho priestoru v online | 137k € |
| 2021-09-10 | Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. | Rámcová dohoda na nákup mediálneho priestoru v tlači | 84k € |
| 2022-08-09 | Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. | Rámcová dohoda na nákup mediálneho priestoru v tlači | 82k € |
| 2022-09-06 | Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. | Rámcová zmluva o poskytovaní služieb | 79k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Panmedia Western, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31377734/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31377734/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31377734", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →