SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ENGO, s.r.o.
- IČO31376053
- DIČ2020337209
- IČ DPHSK2020337209
- NACE4661 · Veľkoobchod s poľ.stroj.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobchod s poľ.stroj., 9 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 94/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
8.42 mil. €
Zisk -89k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
8.42mil. €
↘ -20.1% YoY
EBITDA · 2025
47k €
Čistý zisk · 2025
-89k €
Aktíva spolu
3.88mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
9
Σ 99k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
95
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.42 mil. € | 47k € | -89k € | 3.88 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 10.54 mil. € | 227k € | 59k € | 4.41 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 8.32 mil. € | 404k € | 201k € | 3.28 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 8.95 mil. € | 317k € | 149k € | 3.8 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 7.68 mil. € | 164k € | 5 857 € | 3.98 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 8.42 M € | 10.54 M € | 8.32 M € | 8.95 M € | 7.68 M € | 4.50 M € |
| EBITDA | 47 tis. € | 227 tis. € | 404 tis. € | 317 tis. € | 164 tis. € | 156 tis. € |
| EBITDA marža | 0.6 % | 2.2 % | 4.9 % | 3.5 % | 2.1 % | 3.5 % |
| Čistý zisk | -89 tis. € | 59 tis. € | 201 tis. € | 149 tis. € | 6 tis. € | 25 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.88 M € | 4.41 M € | 3.28 M € | 3.80 M € | 3.98 M € | 2.96 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Martina Zaťková
IN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Norbert Zaťko
IN
Konateľ
Ing. Norbert Zaťko
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Martina Zaťková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-10-02 | 2022-08-10 |
| Ing. Norbert Zaťko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-12-28 | 2022-08-10 |
| Ing. Norbert Zaťko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-09-16 | 2005-12-27 |
| Ing. Martina Zaťková | Konateľ | 2001-10-03 | 2002-09-15 |
| Ing. Martina Zaťková | Konateľ | 2001-03-30 | 2015-12-16 |
| Ing. Martina Zaťková | Konateľ | 2001-03-30 | 2005-12-27 |
| Ing. Martina Zaťková | Konateľ | 2001-03-30 | 2015-12-14 |
| Ing. Norbert Zaťko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-07-13 | 2002-09-15 |
| Ing. Norbert Zaťko | Konateľ | 1997-11-03 | 2002-09-15 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Martina Zaťková
Norbert Zaťko
Mária Zaťková
Norbert Zaťko
Martina Zaťková
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ENGO, s.r.o.RPO
Sídlo
Bulharská 7426/35
Vznik
1994-07-20 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31376053RPO
DIČ
2020337209FS
IČ DPH
SK2020337209 · aktívneFS
NACE
4661 · Veľkoobchod s poľ.stroj.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK0611000000002947063126FS
Bankové účty
9 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-12-19 | Košická Futbalová Aréna a. s. | Kúpna zmluva č. 68/2022 Presviecovacie jednotky na trávnik | 70k € |
| 2017-05-22 | Mestská časť Bratislava - Rusovce | Kúpna zmluva | 53k € |
| 2016-02-12 | Mestská časť Bratislava - Staré Mesto | Kúpna zmluva | 14k € |
| 2018-09-24 | Mesto Trnava | Kúpna zmluva | 10k € |
| 2019-10-10 | Mesto Trnava | Kúpna zmluva | 10k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ENGO, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31376053/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31376053/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31376053", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →