SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 GAUDIUM, centrum oddychu, s.r.o.

  • IČO31373038
  • DIČ2020333832
  • IČ DPHSK2020333832
  • NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Limbach, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 0 € Zisk -4 541 €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
0 €
↘ -100.0% YoY
EBITDA · 2024
-3 552 €
Čistý zisk · 2024
-4 541 €
Aktíva spolu
382k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 23 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 46k 92k 139k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 0 € -3 552 € -4 541 € 382k € RUZ závierka
2023 500 € 13k € -38k € 249k € RUZ závierka
2022 1 840 € -8 536 € -75k € 316k € RUZ závierka
2021 9 504 € -2 386 € -63k € 392k € RUZ závierka
2020 126k € 19k € -47k € 459k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby0 €500 €2 tis. €10 tis. €126 tis. €220 tis. €
EBITDA-4 tis. €13 tis. €-9 tis. €-2 tis. €19 tis. €77 tis. €
EBITDA marža2629.8 %-463.9 %-25.1 %14.7 %35.2 %
Čistý zisk-5 tis. €-38 tis. €-75 tis. €-63 tis. €-47 tis. €5 tis. €
Aktíva spolu382 tis. €249 tis. €316 tis. €392 tis. €459 tis. €559 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Konateľ
Ing. Petr Weber
Od 2024-12-04
MB
Konateľ
Mgr. Barbora Krajčírová
Od 2024-12-04
RP
Konateľ
RNDr. Pavel Rác
Od 2024-02-02
Do 2024-12-13

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
RNDr. Pavel Rác Konateľ 2024-02-02 2024-12-04
Ing. Jaroslav Piják Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-24 2024-02-26
JUDr. Michal Piják Konateľ 2021-01-19 2024-02-02
JUDr. Michal Piják Konateľ 2021-01-19 2024-02-26
Ing. Ivo Lovecký Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-07-15 2006-03-10
Ing. Iveta Pijáková konateľ 2003-06-26 2010-05-13
Ing. Iveta Pijáková konateľ 2003-06-26 2010-06-04
Ing. Iveta Pijáková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-06-26 2010-06-04
Ing. Jaroslav Piják konateľ 2003-06-26 2024-02-02

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
GAUDIUM, centrum oddychu, s.r.o.RPO
Sídlo
Potočná 3
Vznik
1994-05-17 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31373038RPO
DIČ
2020333832FS
IČ DPH
SK2020333832 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Limbach
Krajina
SK
IBAN
SK1175000000000502115983FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GAUDIUM, centrum oddychu, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31373038/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31373038/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31373038",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →