🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Zámky · SK
Skoma s.r.o.
IČO31371841DIČ2020818305NACE4771 · Maloobchod s odevmiEST.1994 · 32r.
Compliance · Zvýšené rizikoKredit · D · 48/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zvýšené riziko
Materiálny rizikový signál — eskaluj na compliance review.
Prečo? Daňové nedoplatky · 290 firiem zdieľa adresu
BonitaD · 48/100
D
48/100
Zvýšené riziko · odporúčaný rozšírený monitoring.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Aktíva spolu
232k €
Zamestnanci
0
Kredit
D· 48/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
405 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
290 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
D
48 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Skoma s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | — | — | — | 232k € | RUZ závierka |
| 2018 | — | — | — | 232k € | RUZ závierka |
| 2017 | — | — | — | 232k € | RUZ závierka |
| 2016 | — | — | — | 232k € | RUZ závierka |
| 2015 | — | — | — | 232k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | — | — | — | — | — |
| EBITDA | — | — | — | — | — | — |
| EBITDA marža | — | — | — | — | — | — |
| Čistý zisk | — | — | — | — | — | — |
| Aktíva spolu | 232 tis. € | 232 tis. € | 232 tis. € | 232 tis. € | 232 tis. € | 232 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AB
Konateľ
Andrej Bogár
IĽ
Konateľ
Ing. Ľuboš Bačko
IM
Konateľ
Ing. Mikuláš Kadlec
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Vladimír Maštrla | Konateľ | 2020-07-28 | 2020-07-14 |
| Ing. Ľuboš Bačko | Konateľ | 2017-06-08 | 2020-07-27 |
| Ing. Mikuláš Kadlec | Konateľ | 2017-06-08 | 2020-07-27 |
| Ing. Vladimír Maštrla | Konateľ | 2017-06-08 | 2020-07-27 |
| Ing. Ľuboš Bačko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-08-27 | 2020-07-27 |
| Ing. Mikuláš Kadlec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-08-27 | 2020-07-27 |
| Ing. Vladimír Maštrla | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-08-27 | 2020-07-27 |
| Ing. Ľuboš Bačko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1996-03-22 | 1999-08-26 |
| Ing. Mikuláš Kadlec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1996-03-22 | 1999-08-26 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2025-11-06
31CbR/137/2024-26
Oznámenie o predpoklade úpadku spoločnosti
Okresný súd Nitra podľa § 309g zákona č. 161/2015 Z. z. Civilného mimosporového poriadku oznamuje predpoklad úpadku spoločnosti Skoma s.r.o., so sídlom Bitúnková 13, 940 01 Nové Zámky, IČO: 31 371 841.
Zároveň Okresný súd Nitra poučuje veriteľov spoločnosti, osoby, ktoré majú právo na likvidačný zostatok, a iné orgány a osoby dotknuté zrušením spoločnosti, že ak do šiestich mesiacov od zverejnenia tohto oznámenia v Obchodnom vestníku
bankruptcy
2025-07-11
31CbR/137/2024-23
Vec
Oznámenie o zrušení spoločnosti
Okresný súd Nitra podľa § 309e Civilného mimosporového poriadku oznamuje, že uznesením Okresného súdu Nitra č. k. 31CbR/137/2024-17 zo dňa 29.05.2025 zrušil obchodnú spoločnosť Skoma s.r.o., so sídlom Bitúnková 13, 940 01 Nové Zámky, IČO: 31 371 841, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súd Nitra, v oddiele: Sro, vložke č. 52638/N.
Uznesenie nadobudlo právoplatnosť dňa 04.07.2025.
bankruptcy
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
Skoma s.r.o.RPO
Sídlo
Bitúnková 13
Vznik
1994-05-17 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31371841RPO
DIČ
2020818305FS
NACE
4771 · Maloobchod s odevmi
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nové Zámky
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31371841/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31371841/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31371841", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.