SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 INOSTAV, spoločnosť s ručením obmedzeným
- IČO31370276
- DIČ2020345943
- IČ DPHSK2020345943
- NACE4100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
255k €
↘ -28.3% YoY
EBITDA · 2024
-52k €
Čistý zisk · 2024
-60k €
Aktíva spolu
50k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 23k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
11 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 255k € | -52k € | -60k € | 50k € | RUZ závierka |
| 2023 | 356k € | -46k € | -52k € | 51k € | RUZ závierka |
| 2022 | 249k € | -56k € | -61k € | 98k € | RUZ závierka |
| 2021 | 562k € | 31k € | 20k € | 169k € | RUZ závierka |
| 2020 | 741k € | 104k € | 81k € | 170k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 255 tis. € | 356 tis. € | 249 tis. € | 562 tis. € | 741 tis. € | 401 tis. € |
| EBITDA | -52 tis. € | -46 tis. € | -56 tis. € | 31 tis. € | 104 tis. € | 11 tis. € |
| EBITDA marža | -20.4 % | -12.9 % | -22.4 % | 5.5 % | 14.1 % | 2.7 % |
| Čistý zisk | -60 tis. € | -52 tis. € | -61 tis. € | 20 tis. € | 81 tis. € | 9 tis. € |
| Aktíva spolu | 50 tis. € | 51 tis. € | 98 tis. € | 169 tis. € | 170 tis. € | 140 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Buček
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Buček
IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Viliam Perknovský
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Peter Buček | Konateľ | 2002-11-25 | — |
| Ing. Peter Buček | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-05-04 | 2022-11-16 |
| Ing. Peter Buček | Konateľ | 2002-11-25 | 2019-05-03 |
| Ing. Ján Buček | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-10-20 | 2022-05-23 |
| Ing. Jozef Škalák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-10-20 | 2019-05-03 |
| Ing. Miroslav Hladík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-10-20 | 2016-06-24 |
| Ing. Viliam Perknovský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-10-20 | 2022-05-23 |
| Ing. Ján Buček | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-03-09 | 1998-10-19 |
| Ing. Jozef Škalák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-03-09 | 1998-10-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
INOSTAV, spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
Sídlo
Heyrovského 10
Vznik
1994-03-25 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31370276RPO
DIČ
2020345943FS
IČ DPH
SK2020345943 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK1502000000003034056954FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-08-04 | Obec Most pri Bratislave | INOSTAV s.r.o. - Zmluva o dielo | 23k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
INOSTAV, spoločnosť s ručením obmedzeným nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31370276/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31370276/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31370276", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →