SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Porsche Slovakia, spol. s r.o.
- IČO31362788
- DIČ2020344018
- IČ DPHSK2020344018
- NACE4671 · Veľkoobchod s palivami
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobchod s palivami, 31 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
642.83 mil. €
Zisk 12.63 mil. €
Zamestnanci
100–149
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
642.83mil. €
↗ +24.7% YoY
EBITDA · 2025
20.12mil. €
Čistý zisk · 2025
12.63mil. €
Aktíva spolu
75.36mil. €
Zamestnanci
100–149
CRZ zmluvy
31
Σ 16.1 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 642.83 mil. € | 20.12 mil. € | 12.63 mil. € | 75.36 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 515.46 mil. € | 20.49 mil. € | 14.43 mil. € | 75.05 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 507.58 mil. € | 20.68 mil. € | 13.85 mil. € | 72.74 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 395.09 mil. € | 16.19 mil. € | 11.37 mil. € | 78.88 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 338.73 mil. € | 10.97 mil. € | 7.76 mil. € | 66.54 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 642.83 M € | 515.46 M € | 507.58 M € | 395.09 M € | 338.73 M € | 314.04 M € |
| EBITDA | 20.12 M € | 20.49 M € | 20.68 M € | 16.19 M € | 10.97 M € | 10.09 M € |
| EBITDA marža | 3.1 % | 4 % | 4.1 % | 4.1 % | 3.2 % | 3.2 % |
| Čistý zisk | 12.63 M € | 14.43 M € | 13.85 M € | 11.37 M € | 7.76 M € | 7.15 M € |
| Aktíva spolu | 75.36 M € | 75.05 M € | 72.74 M € | 78.88 M € | 66.54 M € | 69.76 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
SH
Konateľ
Stefan Hieber
IR
Konateľ
Ing. Roman Bujna
JP
Konateľ
Julian Philipp Rumswinkel
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Julian Philipp Rumswinkel | Konateľ | 2024-11-01 | 2025-09-29 |
| Mag. Elmar Geisler | Konateľ | 2023-08-01 | 2024-09-13 |
| Mag. Elmar Geisler | Konateľ | 2023-08-01 | 2024-09-25 |
| Brigitte Auernigg | Konateľ | 2022-09-01 | 2023-08-17 |
| Brigitte Auernigg | Konateľ | 2022-09-01 | 2023-07-31 |
| Mag. Andreas Krausler | Konateľ | 2019-09-01 | 2021-11-09 |
| Mag. Andreas Krausler | Konateľ | 2019-09-01 | 2022-02-28 |
| Mag. Andreas Krausler | Konateľ | 2019-09-01 | 2022-03-21 |
| Franz Frühwirth | Konateľ | 2007-01-01 | 2012-09-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Jozef Ásvanyi
Roman Bujna
Martin Laco
Ingrid Lukáčová
Matej Macháček
René Mauer
Daniel Moise
Andrea Mörth
Martin Pešek
Martin Šimůnek
Jozef Umrian
Karlheinz Blessing
Herbert Diess
Francisco Javier Garcia Sanz
Jochem Heizmann
Christine Barbara Hohmann-Dennhardt
Matthias Siegfried Müller
Andreas Hermann Renschler
Rupert Johann Stadler
Frank Witter
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Porsche Slovakia, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Vajnorská 160
Vznik
1993-12-02 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31362788RPO
DIČ
2020344018FS
IČ DPH
SK2020344018 · aktívneFS
NACE
4671 · Veľkoobchod s palivami
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK6111000000002670000260FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2013-10-30 | Ministerstvom vnútra Slovenskej republiky | Kúpna zmluva | 10.05 mil. € |
| 2013-12-12 | Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky | Kúpna zmluva | 6.81 mil. € |
| 2024-07-24 | Sekcia verejného obstarávania MO SR | Kúpna zmluva č. 2024/223 - Osobný automobil kategórie M1G | 2.65 mil. € |
| 2023-06-27 | Ministerstvo vnútra SR (Sekcia ekonomiky MV SR) | Kúpna zmluva č. SE-OD1-2023/004275-001 | 2.55 mil. € |
| 2023-02-09 | Ministerstvo vnútra SR (Sekcia ekonomiky MV SR) | Kúpna zmluva č. SE-OD1-2023/003206-001 | 2.37 mil. € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Porsche Slovakia, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31362788/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31362788/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31362788", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →