SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PPD Services, s.r.o.
- IČO31362168
- DIČ2020296201
- IČ DPHSK2020296201
- NACE7320 · Prieskum trhu,mienky
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Prieskum trhu,mienky.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
716k €
↘ -19.0% YoY
EBITDA · 2024
23k €
Čistý zisk · 2024
136k €
Aktíva spolu
927k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 716k € | 23k € | 136k € | 927k € | RUZ závierka |
| 2023 | 884k € | 21k € | 9 750 € | 980k € | RUZ závierka |
| 2022 | 881k € | 70k € | 43k € | 968k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.87 mil. € | 51k € | 18k € | 922k € | RUZ závierka |
| 2020 | 2.15 mil. € | 268k € | 255k € | 1.02 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 716 tis. € | 884 tis. € | 881 tis. € | 1.87 M € | 2.15 M € | 1.71 M € |
| EBITDA | 23 tis. € | 21 tis. € | 70 tis. € | 51 tis. € | 268 tis. € | 36 tis. € |
| EBITDA marža | 3.2 % | 2.4 % | 7.9 % | 2.7 % | 12.5 % | 2.1 % |
| Čistý zisk | 136 tis. € | 10 tis. € | 43 tis. € | 18 tis. € | 255 tis. € | 4 tis. € |
| Aktíva spolu | 927 tis. € | 980 tis. € | 968 tis. € | 922 tis. € | 1.02 M € | 745 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. arch. Hana Fábry
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Juraj Fábry
ME
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Eleonóra Bálentová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Juraj Fábry | Konateľ | 2000-06-08 | — |
| Ing. arch. Hana Fábry | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-03-06 | 2022-12-12 |
| Ing. Juraj Fábry | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-03-06 | 2022-12-12 |
| Ing. arch. Hana Fábry | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-07-13 | 2019-03-05 |
| Ing. Juraj Fábry | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-07-13 | 2019-03-05 |
| MUDr. Eleonóra Bálentová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-07-13 | 2022-12-12 |
| Juraj Fábry | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-10-02 | 2012-07-12 |
| Dana Hlavačková | Konateľ | 2004-11-05 | 2004-10-26 |
| Dana Hlavačková | Konateľ | 2000-07-25 | 2004-11-04 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PPD Services, s.r.o.RPO
Sídlo
Desiata 11
Vznik
1993-11-26 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31362168RPO
DIČ
2020296201FS
IČ DPH
SK2020296201 · aktívneFS
NACE
7320 · Prieskum trhu,mienky
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK2411110000001000440027FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2019-12-27 | Centrum pre deti a rodiny Necpaly | Darovacia zmluva | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PPD Services, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31362168/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31362168/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31362168", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →