🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · SK
PLUS RAM s.r.o.
IČO31355684DIČ2020921958IČ DPHSK2020921958NACE6920 · Účtovnícke činnostiEST.1993 · 33r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 85/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 85/100
A
85/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
156k €
↘ -54.3% YoY
EBITDA · 2024
22k €
Čistý zisk · 2024
3 512 €
Aktíva spolu
192k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PLUS RAM s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 156k € | 22k € | 3 512 € | 192k € | RUZ závierka |
| 2023 | 341k € | 22k € | 4 871 € | 178k € | RUZ závierka |
| 2022 | 129k € | 17k € | 1 524 € | 202k € | RUZ závierka |
| 2021 | 91k € | 25k € | 12k € | 203k € | RUZ závierka |
| 2020 | 71k € | 3 346 € | 1 061 € | 196k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 156 tis. € | 341 tis. € | 129 tis. € | 91 tis. € | 71 tis. € | 172 tis. € |
| EBITDA | 22 tis. € | 22 tis. € | 17 tis. € | 25 tis. € | 3 tis. € | 7 tis. € |
| EBITDA marža | 14.2 % | 6.4 % | 13.1 % | 27.9 % | 4.7 % | 3.9 % |
| Čistý zisk | 4 tis. € | 5 tis. € | 2 tis. € | 12 tis. € | 1 tis. € | 3 tis. € |
| Aktíva spolu | 192 tis. € | 178 tis. € | 202 tis. € | 203 tis. € | 196 tis. € | 52 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Rastislav Dvorský
MD
Konateľ
Maroš Dvorský, Bc.
IR
Konateľ
Ing. Rastislav Dvorský
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Rastislav Dvorský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-01-19 | 2022-05-23 |
| Ing. Rastislav Dvorský | Konateľ | 2002-02-14 | 2010-01-18 |
| Ing. Rastislav Dvorský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-02-14 | 2010-01-18 |
| Maroš Dvorský, Bc. | Konateľ | 2002-02-14 | 2022-05-23 |
| Ing. Milan Dvorský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-10-06 | 2002-02-13 |
| Marián Németh | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-10-06 | 2002-02-13 |
| Ing. Milan Dvorský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-01-27 | 1998-10-05 |
| Marián Németh | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-01-27 | 1998-10-05 |
| Ing. Milan Dvorský | Konateľ | 1993-08-02 | 2002-02-13 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PLUS RAM s.r.o.RPO
Sídlo
Budyšínska 8
Vznik
1993-08-02 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31355684RPO
DIČ
2020921958FS
IČ DPH
SK2020921958 · aktívneFS
NACE
6920 · Účtovnícke činnosti
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK3111000000002625852317FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31355684/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31355684/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31355684", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.