🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Mesto nad Váhom · SK

G. M. P. spol. s r.o.

IČO31351476DIČ2020380747IČ DPHSK2020380747NACE3299 · Ost.výroba i.n.EST.1993 · 33r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 85/1002 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 85/100
A
85/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
23k €
↘ -45.3% YoY
EBITDA · 2025
-4 668 €
Čistý zisk · 2025
-5 973 €
Aktíva spolu
112k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
G. M. P. spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 24k 48k 73k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 23k € -4 668 € -5 973 € 112k € RUZ závierka
2024 42k € 3 433 € 1 584 € 104k € RUZ závierka
2023 64k € 24k € 20k € 91k € RUZ závierka
2022 54k € 945 € 645 € 111k € RUZ závierka
2021 67k € 800 € 408 € 122k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby23 tis. €42 tis. €64 tis. €54 tis. €67 tis. €50 tis. €
EBITDA-5 tis. €3 tis. €24 tis. €945 €800 €1 tis. €
EBITDA marža-20.1 %8.1 %37.4 %1.8 %1.2 %2.1 %
Čistý zisk-6 tis. €2 tis. €20 tis. €645 €408 €497 €
Aktíva spolu112 tis. €104 tis. €91 tis. €111 tis. €122 tis. €123 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

BG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Boris Gúčik
Od 2023-12-22
IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Lucia Maršálková
Od 2023-12-22
BG
Konateľ
Boris Gúčik
Od 2023-12-15

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Lucia Maršálková Konateľ 2023-12-15
Ing. Ján Gúčik Konateľ 1999-04-26
Ing. Ján Gúčik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2023-01-05 2023-12-21
Ing. František Matter Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-07-25 2023-01-04
Ing. Gregor Gál Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-07-25 2023-01-04
Ing. Ján Gúčik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-07-25 2023-01-04
Ing. František Matter Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-11-16 2006-07-24
Ing. Gregor Gál Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-11-16 2006-07-24
Ing. Ján Gúčik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-11-16 2006-07-24

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
G. M. P. spol. s r.o.RPO
Sídlo
Mnešická ulica 1713/42
Vznik
1993-06-01 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31351476RPO
DIČ
2020380747FS
IČ DPH
SK2020380747 · aktívneFS
NACE
3299 · Ost.výroba i.n.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Nové Mesto nad Váhom
Krajina
SK
IBAN
SK5809000000000041717980FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31351476/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31351476/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31351476",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.