🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · SK

BAT-KLIMA spol. s r.o.

IČO31350062DIČ2020342489IČ DPHSK2020342489NACE2540 · Výroba zbraní a munícieEST.1993 · 33r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/10025–49 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
3.4mil. €
↘ -7.4% YoY
EBITDA · 2025
397k €
Čistý zisk · 2025
-4 949 €
Aktíva spolu
3.91mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 55
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BAT-KLIMA spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 4M 6M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 3.4 mil. € 397k € -4 949 € 3.91 mil. € RUZ závierka
2024 3.67 mil. € 469k € 50k € 4.43 mil. € RUZ závierka
2023 5.86 mil. € 1.53 mil. € 895k € 5.43 mil. € RUZ závierka
2022 4.26 mil. € 1.03 mil. € 539k € 5.06 mil. € RUZ závierka
2021 3.77 mil. € 692k € 239k € 5.07 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby3.40 M €3.67 M €5.86 M €4.26 M €3.77 M €2.22 M €
EBITDA397 tis. €469 tis. €1.53 M €1.03 M €692 tis. €278 tis. €
EBITDA marža11.7 %12.8 %26.1 %24.3 %18.4 %12.5 %
Čistý zisk-5 tis. €50 tis. €895 tis. €539 tis. €239 tis. €-2 tis. €
Aktíva spolu3.91 M €4.43 M €5.43 M €5.06 M €5.07 M €5.24 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2021-12-06 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-12-06 Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí pomoci v podobe zabezpečenia online účasti na domácom a/alebo zahraničnom vzdelávacom kurze/tréningu 0 €
2020-06-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Galanta Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Turza
Od 2024-08-28
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Róbert Turza, PhD.
Od 2024-08-28
IE
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Eugen Turza
Od 2022-05-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ján Kališ Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-24
Ing. Peter Turza Konateľ 2020-03-30
Ing. Eugen Turza Konateľ 1993-05-03
Ing. Eugen Turza Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-06-10 2022-05-23
Ing. Eugen Turza Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-05-31 2020-06-09
Ján Kališ Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-05-31 2022-05-23
Ján Kališ Konateľ 2004-05-31 2003-12-15
Ing. Eugen Turza Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-11-20 2004-05-30
Ján Kališ Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-11-20 2004-05-30

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BAT-KLIMA spol. s r.o.RPO
Sídlo
Hroznova 3/A
Vznik
1993-05-03 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31350062RPO
DIČ
2020342489FS
IČ DPH
SK2020342489 · aktívneFS
NACE
2540 · Výroba zbraní a munície
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK3575000000004004477867FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31350062/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31350062/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31350062",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.