SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 MOLET LÍNIA, s.r.o.

  • IČO31349862
  • DIČ2020293286
  • IČ DPHSK2020293286
  • NACE4641 · Veľkoobchod s textilom

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobchod s textilom.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit E · 30/100 Vysoké riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
327k €
↘ -4.0% YoY
EBITDA · 2024
-3 616 €
Čistý zisk · 2024
-8 884 €
Aktíva spolu
189k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
E· 30/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 41k €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 15 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
E
30 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 124k 247k 375k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 327k € -3 616 € -8 884 € 189k € RUZ závierka
2023 341k € 12k € 8 483 € 194k € RUZ závierka
2022 340k € -10k € -14k € 148k € RUZ závierka
2021 206k € -20k € -22k € 151k € RUZ závierka
2020 228k € -21k € -23k € 183k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby327 tis. €341 tis. €340 tis. €206 tis. €228 tis. €434 tis. €
EBITDA-4 tis. €12 tis. €-10 tis. €-20 tis. €-21 tis. €-69 tis. €
EBITDA marža-1.1 %3.6 %-3 %-9.5 %-9.2 %-15.8 %
Čistý zisk-9 tis. €8 tis. €-14 tis. €-22 tis. €-23 tis. €-73 tis. €
Aktíva spolu189 tis. €194 tis. €148 tis. €151 tis. €183 tis. €266 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

TT
Konateľ
Terézia Trnková
Od 2022-05-24
TT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Terézia Trnková
Od 2022-05-24
ĽT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ľubomír Trnka
Od 1999-08-23
Do 2011-04-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Terézia Trnková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-08-23 2022-05-23
Ilona Trochtová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-01-28 1999-08-22
Ľubomír Trnka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-01-28 1999-08-22
Terézia Trnková Konateľ 1999-01-28 2022-05-23
Terézia Trnková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-01-28 1999-08-22
Ilona Trochtová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1995-09-07 1999-01-27
Ľubomír Trnka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1995-09-07 1999-01-27
Terézia Trnková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1995-09-07 1999-01-27
Anna Merková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1994-09-05 1995-09-06

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MOLET LÍNIA, s.r.o.RPO
Sídlo
Svätoplukova 49
Vznik
1993-04-29 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31349862RPO
DIČ
2020293286FS
IČ DPH
SK2020293286 · aktívneFS
NACE
4641 · Veľkoobchod s textilom
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK5102000000002030499059FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-04-21 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 326 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MOLET LÍNIA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31349862/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31349862/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31349862",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →