SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SAHESA s.r.o.
- IČO31348980
- DIČ2020302790
- IČ DPHSK2020302790
- NACE6920 · Účtovnícke činnosti
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Účtovnícke činnosti, 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
120k €
Zisk 703 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
120k €
↘ -11.2% YoY
EBITDA · 2024
10k €
Čistý zisk · 2024
703 €
Aktíva spolu
174k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
3
Σ 17k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
124 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 120k € | 10k € | 703 € | 174k € | RUZ závierka |
| 2023 | 135k € | 30k € | 15k € | 178k € | RUZ závierka |
| 2022 | 126k € | 27k € | 17k € | 168k € | RUZ závierka |
| 2021 | 131k € | 28k € | 13k € | 147k € | RUZ závierka |
| 2020 | 131k € | 34k € | 19k € | 141k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 120 tis. € | 135 tis. € | 126 tis. € | 131 tis. € | 131 tis. € | 147 tis. € |
| EBITDA | 10 tis. € | 30 tis. € | 27 tis. € | 28 tis. € | 34 tis. € | 45 tis. € |
| EBITDA marža | 8.5 % | 22.4 % | 21.2 % | 21.6 % | 26.1 % | 30.4 % |
| Čistý zisk | 703 € | 15 tis. € | 17 tis. € | 13 tis. € | 19 tis. € | 27 tis. € |
| Aktíva spolu | 174 tis. € | 178 tis. € | 168 tis. € | 147 tis. € | 141 tis. € | 126 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Blažena Szabová
IB
Konateľ
Ing. Blažena Szabová
IB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Blažena Szabová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Doc. Mária Heribanová CSc | Konateľ | 1999-10-12 | 2002-07-04 |
| Doc. Mária Heribanová CSc | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-10-12 | 2003-07-21 |
| Ing. Blažena Szabová | Konateľ | 1999-10-12 | 2003-07-21 |
| Ing. Blažena Szabová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-10-12 | 2003-07-21 |
| Ing. Blažena Szabová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-10-19 | 1999-10-11 |
| Ing. Blažena Szabová | Konateľ | 1998-10-19 | 1999-10-11 |
| Ing. Mária Heribanová CSc | Konateľ | 1998-10-19 | 1999-10-11 |
| Ing. Mária Heribanová CSc | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-10-19 | 1999-10-11 |
| Ing. Blažena Szabová | Konateľ | 1993-04-21 | 2022-05-30 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
SAHESA s.r.o.RPO
Sídlo
Miletičova 21
Vznik
1993-04-21 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31348980RPO
DIČ
2020302790FS
IČ DPH
SK2020302790 · aktívneFS
NACE
6920 · Účtovnícke činnosti
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK2611000000002941023158FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-11-19 | Ekonomická univerzita v Bratislave | Zmluva na vykonanie profesionálnych služieb | 11k € |
| 2021-04-08 | Špecializovaná nemocnica pre ortopedickú protetiku Bratislava, n.o. | Zmluva na vykonanie účtovných a audítorských služieb v zmysle § 269 ods. 2 a nasl. zákona č. 513/1991 Zb. Obchodného zákonníka v znení neskorších zmien | 11k € |
| 2022-02-11 | Ekonomická univerzita v Bratislave | Zmluva na vykonanie profesionálnych služieb | 5 880 € |
| 2013-01-04 | Ekonomická univerzita v Bratislave | Audítorské služby | 5 000 € |
| 2016-01-11 | Ekonomická univerzita v Bratislave | Účtovný audit | 3 400 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SAHESA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31348980/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31348980/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31348980", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →