AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 S P I R I T - informačné systémy, a.s.
- IČO31345565
- DIČ2020343930
- IČ DPHSK2020343930
- NACE6210
Akciová spoločnosť, registrovaná 1993, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 6210, 9 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 94/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
679k €
Zisk 79k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
679k €
↘ -15.8% YoY
EBITDA · 2025
96k €
Čistý zisk · 2025
79k €
Aktíva spolu
480k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
9
Σ 264k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
95
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 679k € | 96k € | 79k € | 480k € | RUZ závierka |
| 2024 | 807k € | -8 586 € | -5 626 € | 781k € | RUZ závierka |
| 2023 | 798k € | 16k € | 18k € | 829k € | RUZ závierka |
| 2022 | 674k € | 12k € | 8 959 € | 796k € | RUZ závierka |
| 2021 | 663k € | 67k € | 59k € | 769k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 679 tis. € | 807 tis. € | 798 tis. € | 674 tis. € | 663 tis. € | 583 tis. € |
| EBITDA | 96 tis. € | -9 tis. € | 16 tis. € | 12 tis. € | 67 tis. € | -36 tis. € |
| EBITDA marža | 14.1 % | -1.1 % | 2 % | 1.7 % | 10.2 % | -6.2 % |
| Čistý zisk | 79 tis. € | -6 tis. € | 18 tis. € | 9 tis. € | 59 tis. € | -42 tis. € |
| Aktíva spolu | 480 tis. € | 781 tis. € | 829 tis. € | 796 tis. € | 769 tis. € | 697 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Michal Valent
MM
Člen dozorného orgánu
Mgr. Milan Vatrál
PG
Člen predstavenstva
Peter Greguš
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| RNDr. Helena Krajčovičová | Člen dozorného orgánu | 2024-06-25 | — |
| Ing. Dušan Uhrík | predseda | 2022-05-24 | — |
| Ing. Jozef Skákala | člen, výkonný riaditeľ | 2022-05-24 | — |
| Ing. Ľubomír Bak | člen | 2005-06-02 | — |
| Ing. František Paller | Člen dozorného orgánu | 2024-08-09 | 2024-06-25 |
| Ing. František Paller | Člen dozorného orgánu | 2022-05-24 | 2024-08-08 |
| Ing. Ján Svetlík | člen | 2005-06-15 | 2005-06-02 |
| Ing. Peter Greguš | Člen dozorného orgánu | 2005-06-02 | 2008-06-05 |
| Ing. Peter Greguš | Člen dozorného orgánu | 2005-06-02 | 2024-06-25 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Peter Greguš
Ľubomír Bak
Jozef Skákala
Dušan Uhrík
Martin Benetin
Peter Greguš
Helena Krajčovičová
Miroslav Linek
Mária Novosadová
František Paller
Ľuboš Púčik
Eva Skákalová
Ján Svetlík
Michal Valent
Milan Vatrál
Ján Vavrák
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
S P I R I T - informačné systémy, a.s.RPO
Sídlo
Kubániho 14
Vznik
1993-03-29 · 33 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
31345565RPO
DIČ
2020343930FS
IČ DPH
SK2020343930 · aktívneFS
NACE
6210
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK2331000000004000242905FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2014-10-30 | Slovenský hydrometeorologický ústav | Zmluva na vývoj a dodanie NEIS PZ WEB | 188k € |
| 2024-11-05 | Slovenský hydrometeorologický ústav | Zmluva na zabezpečenie podpory prevádzky NEIS | 60k € |
| 2023-12-07 | Slovenský hydrometeorologický ústav | Zmluva na zabezpečenie podpory prevádzky Národného Emisného Informačného Systému | 60k € |
| 2022-12-13 | Slovenský hydrometeorologický ústav | Zmluva na zabezpečenie podpory prevádzky Národného Emisného Informačného Systému | 57k € |
| 2021-12-14 | Slovenský hydrometeorologický ústav | Zmluva na zabezpečenie podpory prevádzky Národného Emisného Informačného Systému | 56k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
S P I R I T - informačné systémy, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31345565/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31345565/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31345565", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →