SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ARTMAN TECHNOLOGIES, spoločnosť s ručením obmedzeným
- IČO31335501
- DIČ2020317178
- IČ DPHSK2020317178
- NACE6290
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1992, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 6290, 4 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 94/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
55k €
Zisk -28k €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
55k €
↗ +90.4% YoY
EBITDA · 2024
-25k €
Čistý zisk · 2024
-28k €
Aktíva spolu
279k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
4
Σ 652 €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
70
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 55k € | -25k € | -28k € | 279k € | RUZ závierka |
| 2023 | 29k € | -87k € | -89k € | 302k € | RUZ závierka |
| 2022 | 227k € | 87k € | 67k € | 488k € | RUZ závierka |
| 2021 | 455k € | 331k € | 260k € | 550k € | RUZ závierka |
| 2020 | 335k € | 215k € | 168k € | 455k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 55 tis. € | 29 tis. € | 227 tis. € | 455 tis. € | 335 tis. € | 221 tis. € |
| EBITDA | -25 tis. € | -87 tis. € | 87 tis. € | 331 tis. € | 215 tis. € | 152 tis. € |
| EBITDA marža | -46.2 % | -303.2 % | 38.4 % | 72.9 % | 64 % | 68.7 % |
| Čistý zisk | -28 tis. € | -89 tis. € | 67 tis. € | 260 tis. € | 168 tis. € | 118 tis. € |
| Aktíva spolu | 279 tis. € | 302 tis. € | 488 tis. € | 550 tis. € | 455 tis. € | 267 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Roman Benedek
IR
Konateľ
Ing. Roman Benedek
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Roman Benedek
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Roman Benedek | Konateľ | 1997-04-15 | 2022-05-23 |
| Ing. Roman Benedek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-04-15 | 1999-02-09 |
| Ing. Roman Benedek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1993-08-09 | 1997-04-14 |
| Ing. Roman Benedek | Konateľ | 1993-08-09 | 1997-04-14 |
| Ing. Tomáš Granec | Konateľ | 1993-08-09 | 1997-04-14 |
| Ing. Tomáš Granec | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1993-08-09 | 1997-04-14 |
| Ing. Roman B e n e d e k | Konateľ | 1992-11-04 | 1993-08-08 |
| Ing. Roman Benedek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1992-11-04 | 1993-08-08 |
| Ing. Tomáš G r a n e c | Konateľ | 1992-11-04 | 1993-08-08 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Roman Benedek
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ARTMAN TECHNOLOGIES, spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
Sídlo
Záhradnícka 23
Vznik
1992-11-04 · 34 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31335501RPO
DIČ
2020317178FS
IČ DPH
SK2020317178 · aktívneFS
NACE
6290
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK1811000000002626740683FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2011-12-23 | Slovenská zdravotnícka univerzita, Bratislava | zmluva na poskytnutie softvérových diel a služieb - rozšírenie modulu pre tkanivové banky | 12k € |
| 2025-04-03 | Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR | Dohoda o refundácii nákladov cestovných výdavkov č. 07/2025/KG/OBOS | 652 € |
| 2026-03-26 | Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) | Zmluva o spolupráci a poskytnutí pomoci | 0 € |
| 2026-02-11 | Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) | Zmluva o spolupráci a poskytnutí pomoci | 0 € |
| 2025-12-01 | Národná transplantačná organizácia | Rámcová servisná zmluva | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ARTMAN TECHNOLOGIES, spoločnosť s ručením obmedzeným nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31335501/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31335501/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31335501", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →