SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SLOVECA, Sasol Slovakia, spol. s r.o.
- IČO31329471
- DIČ2020466382
- IČ DPHSK2020466382
- NACE2041 · Výroba mydla,pracích pr.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1992, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Výroba mydla,pracích pr., 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Important
Príloha · mfg-chemicals
Tržby · 2025
31.32 mil. €
Zisk -150k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
31.32mil. €
↘ -14.8% YoY
EBITDA · 2025
81k €
Čistý zisk · 2025
-150k €
Aktíva spolu
14.64mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
241 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31.32 mil. € | 81k € | -150k € | 14.64 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 36.77 mil. € | -466k € | -577k € | 14.05 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 41.59 mil. € | 344k € | 68k € | 15.85 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 47.74 mil. € | 4.68 mil. € | 3.52 mil. € | 19.95 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 22.83 mil. € | 525k € | 260k € | 10.16 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 31.32 M € | 36.77 M € | 41.59 M € | 47.74 M € | 22.83 M € | 24.14 M € |
| EBITDA | 81 tis. € | -466 tis. € | 344 tis. € | 4.68 M € | 525 tis. € | -7 tis. € |
| EBITDA marža | 0.3 % | -1.3 % | 0.8 % | 9.8 % | 2.3 % | -0 % |
| Čistý zisk | -150 tis. € | -577 tis. € | 68 tis. € | 3.52 M € | 260 tis. € | -129 tis. € |
| Aktíva spolu | 14.64 M € | 14.05 M € | 15.85 M € | 19.95 M € | 10.16 M € | 9.05 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DT
Konateľ
Daniele Tonna
IR
prezident
Ing. Róbert Domonkoš
DM
Konateľ
Dr. Markus Josef Nobis - prezident
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Dr. Markus Josef Nobis - prezident | Konateľ | 2019-07-01 | 2023-10-11 |
| Dr. Markus Josef Nobis - prezident | Konateľ | 2019-07-01 | 2022-08-09 |
| Ing. Róbert Domonkoš | Konateľ | 2013-04-01 | 2023-10-30 |
| Ing. Róbert Domonkoš | Konateľ | 2013-04-01 | 2023-10-11 |
| Eric T.Stouder | Konateľ | 2012-09-28 | 2015-09-28 |
| Eric T.Stouder | Konateľ | 2012-09-28 | 2015-08-24 |
| Giorgio Ceruti | Konateľ | 2012-09-28 | 2022-08-09 |
| Giorgio Ceruti | Konateľ | 2012-09-28 | 2026-02-12 |
| Giorgio Ceruti | Konateľ | 2012-09-28 | 2026-01-14 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
SLOVECA, Sasol Slovakia, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Mostová 2
Vznik
1992-07-16 · 34 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31329471RPO
DIČ
2020466382FS
IČ DPH
SK2020466382 · aktívneFS
NACE
2041 · Výroba mydla,pracích pr.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK7181300000002000510309FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-12-02 | SOŠ techniky a služieb | Dohoda o vykonávaní odbornej praxe žiakov | 0 € |
| 2020-05-11 | Slovenská technická univerzita v Bratislave | Dohoda o zabezpečení a vykonaní odbornej praxe študenta č. 0404/0035/20 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
ImportantKlasifikácia subjektu
SLOVECA, Sasol Slovakia, spol. s r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · mfg-chemicals. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31329471/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31329471/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31329471", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →