SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 CELLTEX s. r. o.

  • IČO31327052
  • DIČ2020363972
  • IČ DPHSK2020363972
  • NACE1722 · Výroba výr.pre domácnosť

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1992, so sídlom v Bratislava - mestská časť Petržalka, SK. Pôsobí v odvetví Výroba výr.pre domácnosť, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 80/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 9.76 mil. € Zisk -553k €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
7.78mil. €
↘ -20.3% YoY
EBITDA · 2025
-204k €
Čistý zisk · 2025
-926k €
Aktíva spolu
11.03mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
1
Σ 4 936 €
Kredit
A· 80/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
80 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 6M 11M 17M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 7.78 mil. € -204k € -926k € 11.03 mil. € RUZ závierka
2024 9.76 mil. € 387k € -553k € 10 mil. € RUZ závierka
2023 10.26 mil. € -66k € -1.06 mil. € 10.95 mil. € RUZ závierka
2022 12.61 mil. € 502k € -470k € 13.39 mil. € RUZ závierka
2021 15.79 mil. € 50k € -1.04 mil. € 16.43 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby7.78 M €9.76 M €10.26 M €12.61 M €15.79 M €15.78 M €
EBITDA-204 tis. €387 tis. €-66 tis. €502 tis. €50 tis. €-77 tis. €
EBITDA marža-2.6 %4 %-0.6 %4 %0.3 %-0.5 %
Čistý zisk-926 tis. €-553 tis. €-1.06 M €-470 tis. €-1.04 M €-146 tis. €
Aktíva spolu11.03 M €10.00 M €10.95 M €13.39 M €16.43 M €14.49 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

FR
Konateľ
Francescco Roberto Stenta
Od 2024-07-16
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Grivna
Od 2021-06-04
IP
Konateľ
Ing. Peter Grivna
Od 2008-02-12

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Milan Elexa Konateľ 2024-09-07 2024-07-16
Ing. Milan Elexa Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-06-04 2022-06-20
Ing. Milan Elexa Konateľ 2008-02-12 2024-09-06
Ing. Milan Elexa Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-02-12 2021-06-03
Ing. Peter Grivna Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-02-12 2021-06-03
Ing. Milan Elexa Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-01-16 2008-02-11
Ing. Peter Grivna Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-01-16 2008-02-11
Ing. Milan Elexa Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-02-20 2004-01-15
Ing. Peter Grivna Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-02-20 2004-01-15

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter Grivna
od 2021-06-14
Milan ELEXA
od 2019-11-25 · do 2022-10-11
Peter GRIVNA
od 2019-11-25 · do 2021-06-14
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
CELLTEX s. r. o.RPO
Sídlo
Vilová 2994/2
Vznik
1992-06-29 · 34 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31327052RPO
DIČ
2020363972FS
IČ DPH
SK2020363972 · aktívneFS
NACE
1722 · Výroba výr.pre domácnosť
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Petržalka
Krajina
SK
IBAN
SK0209000000005182719667FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 4 936 € celková hodnota 2022-07-22 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2013-11-13 Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana, Prešov Kúpna zmluva 15k €
2022-07-22 Obec Ivanka pri Dunaji - Všeobecné zmluvy , Moyzesova 57, 900 28 Ivanka pri Dunaji Dodatok Č. 2 K Nájomnej zmluve 4 936 €
2012-12-14 Ministerstvo zdravotníctva SR Zmluva o spôsobe vzájomnej elektronickej komunikácie prostredníctvom elektronického portálu 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CELLTEX s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31327052/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31327052/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31327052",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →