AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 GEOCOMPLEX, a.s.
- IČO31322638
- DIČ2020389910
- IČ DPHSK2020389910
- LEI097900BGMJ0000060385
- NACE7112 · Inžinierske čin,poraden.
Akciová spoločnosť, registrovaná 1992, so sídlom v Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Inžinierske čin,poraden., 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
83 €
EBITDA · 2024
-318k €
Čistý zisk · 2024
-369k €
Aktíva spolu
1.13mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 95k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
149 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 83 € | -318k € | -369k € | 1.13 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | — | -392k € | -425k € | 1.19 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | — | -464k € | -479k € | 1.4 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | — | -394k € | -383k € | 1.91 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | — | -473k € | -436k € | 2.4 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 83 € | — | — | — | — | 3 tis. € |
| EBITDA | -318 tis. € | -392 tis. € | -464 tis. € | -394 tis. € | -473 tis. € | -404 tis. € |
| EBITDA marža | -383021.7 % | — | — | — | — | -14440.3 % |
| Čistý zisk | -369 tis. € | -425 tis. € | -479 tis. € | -383 tis. € | -436 tis. € | -309 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.13 M € | 1.19 M € | 1.40 M € | 1.91 M € | 2.40 M € | 2.95 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Maroš Herda
VH
Člen dozorného orgánu
Viera Hoffmannová
IĽ
Člen dozorného orgánu
Ing. Ľuboš Bahorec
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| JUDr. Juraj Vrábel | predseda predstavenstva | 2020-06-25 | — |
| Martina Hudáková | Predstavenstvo | 2016-06-20 | — |
| RNDr. Viktoria Szalaiová | Predstavenstvo | 2016-06-20 | — |
| Ing. Vlasta Žilavá | Člen dozorného orgánu | 2019-06-28 | 2022-06-28 |
| Ing. Vlasta Žilavá | Člen dozorného orgánu | 2019-06-28 | 2022-07-20 |
| Mgr. Branislav Tekula | Člen dozorného orgánu | 2019-06-28 | 2022-07-20 |
| Mgr. Branislav Tekula | Člen dozorného orgánu | 2019-06-28 | 2022-06-28 |
| Mgr. Adriana Alföldyová | Člen dozorného orgánu | 2016-06-20 | 2019-07-15 |
| Mgr. Adriana Alföldyová | Člen dozorného orgánu | 2016-06-20 | 2019-06-28 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Martina Hudáková
Viktoria Szalaiová
Juraj Vrábel
Martina Hudáková
Viktoria Szalaiová
Juraj Vrábel
Martina Hudáková
Viktoria Szalaiová
Juraj Vrábel
Martina Hudáková
Viktoria Szalaiová
Juraj Vrábel
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
GEOCOMPLEX, a.s.RPO
Sídlo
Vajnorská 100/B
Vznik
1992-05-01 · 34 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
31322638RPO
DIČ
2020389910FS
IČ DPH
SK2020389910 · aktívneFS
LEI
097900BGMJ0000060385GLEIF
NACE
7112 · Inžinierske čin,poraden.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK7665000000000020550376FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-07-17 | Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre | ZMLUVA O PREVODE VLASTNÍCKEHO PRÁVA A UDELENÍ VÝHRADNEJ LICENCIE | 95k € |
| 2011-05-31 | Univerzita Komenského v Bratislave-Prírodovedecká fakulta UK | Zmluva o podmienkach poskytnutia účelových prostriedkov na riešenie úlohy APVV č. APVV-0194-10 | 22k € |
| 2012-08-06 | Univerzita Komenského v Bratislave - Prírodovedecká fakulta | Dodatok č. 2 k Zmluve o podmienkach poskytnutia účelových prostriedkov na riešenie úlohy č. APVV-0194-10 v znení jej platných dodatkov | 3 976 € |
| 2012-04-02 | Univerzita Komenského v Bratislave - Prírodovedecká fakulta UK | Dodatok č.1 k Zmluve o podmienkach poskytnutia účelových prostriedkov na riešenie úlohy č. APVV-0194-10 | 3 976 € |
| 2013-06-24 | Univerzita Komenského v Bratislave - Prírodovedecká fakulta UK | Dodatok č.4 k ZMLUVE o podmienkach poskytnutia účelových prostriedkov na riešenie úlohy č. APVV-0194-10 v znení jej platných dodatkov | 3 114 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GEOCOMPLEX, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31322638/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31322638/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31322638", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →