POZEMKOVÉ SPOLOČENSTVO
🇸🇰 Pozemkové spoločenstvo bývalý urbariát Danišovce
- IČO31302998
- DIČ2020719316
- NACE0210 · Lesné hospodárstvo
Pozemkové spoločenstvo, registrovaná 2000, so sídlom v Danišovce, SK. Pôsobí v odvetví Lesné hospodárstvo.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
B · 78/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
3 199 €
Zisk 294 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
3 199 €
↘ -15.3% YoY
EBITDA · 2025
439 €
Čistý zisk · 2025
294 €
Aktíva spolu
4 322 €
Zamestnanci
0
Kredit
B· 78/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
B
78 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 199 € | 439 € | 294 € | 4 322 € | RUZ závierka |
| 2024 | 3 778 € | 1 099 € | 815 € | 320 € | RUZ závierka |
| 2023 | 4 855 € | 2 277 € | 1 749 € | 4 076 € | RUZ závierka |
| 2022 | 4 365 € | 1 663 € | 1 317 € | 8 471 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3 tis. € | 4 tis. € | 5 tis. € | 4 tis. € |
| EBITDA | 439 € | 1 tis. € | 2 tis. € | 2 tis. € |
| EBITDA marža | 13.7 % | 29.1 % | 46.9 % | 38.1 % |
| Čistý zisk | 294 € | 815 € | 2 tis. € | 1 tis. € |
| Aktíva spolu | 4 tis. € | 320 € | 4 tis. € | 8 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
LZ
Predseda
Ladislav Zekucia
LZ
Predseda
Ladislav Zekucia
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
Pozemkové spoločenstvo bývalý urbariát DanišovceRPO
Sídlo
Danišovce 34
Vznik
2000-09-19 · 26 rokov
Právna forma
Pozemkové spoločenstvoRPO
IČO
31302998RPO
DIČ
2020719316FS
NACE
0210 · Lesné hospodárstvo
NUTS región
Košický kraj
Obec
Danišovce
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Pozemkové spoločenstvo bývalý urbariát Danišovce nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31302998/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31302998/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31302998", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →