SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 LAMA spol. s r. o.

  • IČO30998051
  • DIČ2020363719
  • IČ DPHSK2020363719
  • NACE1626

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1991, so sídlom v Senec, SK. Pôsobí v odvetví 1626, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
90k €
↘ -20.4% YoY
EBITDA · 2025
-15k €
Čistý zisk · 2025
-19k €
Aktíva spolu
144k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 4 300 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 12 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 47k 93k 141k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 90k € -15k € -19k € 144k € RUZ závierka
2024 113k € 6 361 € 2 374 € 166k € RUZ závierka
2023 116k € 3 471 € 176 € 152k € RUZ závierka
2022 129k € -2 326 € -3 981 € 157k € RUZ závierka
2021 112k € 12k € 4 972 € 158k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby90 tis. €113 tis. €116 tis. €129 tis. €112 tis. €111 tis. €
EBITDA-15 tis. €6 tis. €3 tis. €-2 tis. €12 tis. €9 tis. €
EBITDA marža-17.1 %5.6 %3 %-1.8 %10.4 %8.5 %
Čistý zisk-19 tis. €2 tis. €176 €-4 tis. €5 tis. €2 tis. €
Aktíva spolu144 tis. €166 tis. €152 tis. €157 tis. €158 tis. €151 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Peter Krchňák
Od 2022-09-28
PK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Krchňák
Od 2022-09-28
MP
Konateľ
Mgr. Peter Krchňák
Od 2014-12-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Krchňák Konateľ 2002-07-09
Mgr. Peter Krchňák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-01-16 2022-09-27
Ing. Ľuboš Magula Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-08-09 2015-01-15
Kristína Kudlicska Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-08-09 2006-01-02
Peter Krchňák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-08-09 2022-09-27
Peter Krchňák Konateľ 2002-07-09 2022-05-23
Ing. Ľuboš Magula Konateľ 1991-10-29 2015-01-15
Ing. Ľuboš Magula Konateľ 1991-10-29 2014-12-22
Ing. Luboš Magula, ženatý Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1991-10-29 2002-08-08

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
LAMA spol. s r. o.RPO
Sídlo
Športová 21
Vznik
1991-10-29 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
30998051RPO
DIČ
2020363719FS
IČ DPH
SK2020363719 · aktívneFS
NACE
1626
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Senec
Krajina
SK
IBAN
SK8211000000002628320340FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 4 300 € celková hodnota 2021-12-29 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-12-29 LAMA spol. s.r.o Zmluva o poskytnutí pomoci de minimis prostredníctvom KV 4 300 €
2020-05-13 Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Pezinok D O H O D A číslo: 20/03/54E/1813 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predp 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LAMA spol. s r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/30998051/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/30998051/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "30998051",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →