SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 VVISS spol. s r.o.

  • IČO30229529
  • DIČ2020467724
  • IČ DPHSK2020467724
  • NACE1039 · Iné spracov.ovocia,zel.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1991, so sídlom v Madunice, SK. Pôsobí v odvetví Iné spracov.ovocia,zel..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 96/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Important Príloha · mfg-food
Tržby · 2024 46.96 mil. € Zisk -320k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
46.96mil. €
↗ +9.8% YoY
EBITDA · 2024
586k €
Čistý zisk · 2024
-320k €
Aktíva spolu
16.66mil. €
Zamestnanci
25–49
Kredit
A+· 96/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
96 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 17M 34M 52M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 46.96 mil. € 586k € -320k € 16.66 mil. € RUZ závierka
2023 42.77 mil. € 1.68 mil. € 425k € 24.75 mil. € RUZ závierka
2022 38.55 mil. € 1.74 mil. € 558k € 24.19 mil. € RUZ závierka
2021 37.74 mil. € 937k € -43k € 19.16 mil. € RUZ závierka
2020 41.14 mil. € 4.06 mil. € 1.99 mil. € 17.59 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby46.96 M €42.77 M €38.55 M €37.74 M €41.14 M €58.16 M €
EBITDA586 tis. €1.68 M €1.74 M €937 tis. €4.06 M €1.31 M €
EBITDA marža1.2 %3.9 %4.5 %2.5 %9.9 %2.2 %
Čistý zisk-320 tis. €425 tis. €558 tis. €-43 tis. €1.99 M €91 tis. €
Aktíva spolu16.66 M €24.75 M €24.19 M €19.16 M €17.59 M €14.65 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Andrea Kopúnová
Od 2022-09-28
AK
Konateľ
Andrea Kopúnová
Od 2020-05-13
AK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Andrea Kopúnová
Od 2020-06-04
Do 2022-09-27

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Anton Kopún Konateľ 2011-10-20 2020-02-26
Ing. Anton Kopún Konateľ 2011-10-20 2020-02-13
Ing. Anton Kopún Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-07-29 2020-02-26
Anton Kopún Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-09-24 2009-07-28
Ing. Anton Kopún Konateľ 2008-04-11 2008-02-15
Mgr. Romuald Kopún Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-04-11 2020-06-03
Mgr. Romuald Kopún Konateľ 2008-02-15 2020-05-13
Mgr. Romuald Kopún Konateľ 2008-02-15 2020-06-03
Anton Kopún Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-08-03 2008-09-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
VVISS spol. s r.o.RPO
Sídlo
Kostolanská 2/540
Vznik
1991-12-27 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
30229529RPO
DIČ
2020467724FS
IČ DPH
SK2020467724 · aktívneFS
NACE
1039 · Iné spracov.ovocia,zel.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Madunice
Krajina
SK
IBAN
SK1183300000002100529269FS
Bankové účty
7 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2012-09-27 Železnice Slovenskej republiky zmluva o styku s vlečkou 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
ImportantKlasifikácia subjektu
VVISS spol. s r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · mfg-food. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/30229529/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/30229529/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "30229529",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →