SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 BCI-S&T, s.r.o.
- IČO30228573
- DIČ2020449244
- IČ DPHSK2020449244
- NACE9531
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1991, so sídlom v Žilina - Považský Chlmec, SK. Pôsobí v odvetví 9531, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
2.88 mil. €
Zisk 60k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2.88mil. €
↗ +0.7% YoY
EBITDA · 2025
155k €
Čistý zisk · 2025
60k €
Aktíva spolu
1.41mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.88 mil. € | 155k € | 60k € | 1.41 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 2.86 mil. € | 187k € | 81k € | 1.25 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.71 mil. € | 204k € | 81k € | 1.42 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.88 mil. € | 340k € | 191k € | 1.59 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.77 mil. € | 263k € | 133k € | 1.33 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.88 M € | 2.86 M € | 2.71 M € | 2.88 M € | 2.77 M € | 2.70 M € |
| EBITDA | 155 tis. € | 187 tis. € | 204 tis. € | 340 tis. € | 263 tis. € | 240 tis. € |
| EBITDA marža | 5.4 % | 6.5 % | 7.5 % | 11.8 % | 9.5 % | 8.9 % |
| Čistý zisk | 60 tis. € | 81 tis. € | 81 tis. € | 191 tis. € | 133 tis. € | 117 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.41 M € | 1.25 M € | 1.42 M € | 1.59 M € | 1.33 M € | 1.32 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Križan
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Belan
IJ
Konateľ
Ing. Ján Križan
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Martin Sukupčák | Konateľ | 1991-11-28 | — |
| Ing. Milan Tamborský | Konateľ | 1991-11-28 | — |
| Ing. Martin Sukupčák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-03-14 | 2011-03-25 |
| Ing. Milan Tamborský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-03-14 | 2011-03-25 |
| Ing. Pavol Koniarik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-01-10 | 2009-03-13 |
| Július Šabo | Konateľ | 2005-09-06 | 2018-05-15 |
| Július Šabo | Konateľ | 2005-09-06 | 2018-05-14 |
| Ing. Ján Križan | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-05-06 | 2022-05-20 |
| Ing. Pavol Koniarik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-05-06 | 2007-01-09 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Anders Hedin
Elisabeth De Gier
Magda Schweger
Caroline Sulke
Katharina Sulke
Philip Sulke
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
BCI-S&T, s.r.o.RPO
Sídlo
Bytčianska 498
Vznik
1991-11-28 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
30228573RPO
DIČ
2020449244FS
IČ DPH
SK2020449244 · aktívneFS
NACE
9531
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina - Považský Chlmec
Krajina
SK
IBAN
SK2211000000002623822560FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-06-30 | Národná diaľničná spoločnosť, a.s. | Zmluva o poskytovaní služieb | 11k € |
| 2021-02-05 | Národná diaľničná spoločnosť, a.s. | Zmluva o poskytovaní služieb | 11k € |
| 2018-05-11 | Národná diaľničná spoločnosť, a.s. | Zmluva o poskytovaní služieb | 9 802 € |
| 2016-03-15 | Národná diaľničná spoločnosť, a.s. | Zmluva o poskytovaní služieb | 6 240 € |
| 2016-09-05 | Národná diaľničná spoločnosť, a.s. | Zmluva o poskytovaní služieb | 4 680 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BCI-S&T, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/30228573/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/30228573/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "30228573", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →