SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 RS Bojnice s.r.o.
- IČO30227097
- DIČ2020466789
- IČ DPHSK2020466789
- NACE4649 · Veľk.s ost.dom.potreb.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1992, so sídlom v Bojnice, SK. Pôsobí v odvetví Veľk.s ost.dom.potreb..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
EBITDA · 2025
-5 648 €
Čistý zisk · 2025
-6 117 €
Aktíva spolu
56k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -5 648 € | -6 117 € | 56k € | RUZ závierka |
| 2024 | 8 000 € | 3 356 € | 2 798 € | 58k € | RUZ závierka |
| 2023 | 5 000 € | 947 € | 199 € | 51k € | RUZ závierka |
| 2022 | 23k € | 21k € | 19k € | 63k € | RUZ závierka |
| 2021 | 27k € | -15k € | -26k € | 71k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | 8 tis. € | 5 tis. € | 23 tis. € | 27 tis. € | 169 tis. € |
| EBITDA | -6 tis. € | 3 tis. € | 947 € | 21 tis. € | -15 tis. € | 109 tis. € |
| EBITDA marža | — | 41.9 % | 18.9 % | 88.9 % | -58.2 % | 64.5 % |
| Čistý zisk | -6 tis. € | 3 tis. € | 199 € | 19 tis. € | -26 tis. € | 86 tis. € |
| Aktíva spolu | 56 tis. € | 58 tis. € | 51 tis. € | 63 tis. € | 71 tis. € | 109 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PaedDr. Ján Cipov
JJ
Konateľ
JUDr. Ján Cipov
PJ
Konateľ
PaedDr. Ján Cipov
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ján Cipov | Konateľ | 2007-11-09 | 2008-04-28 |
| Ján Cipov | Konateľ | 2007-11-09 | 2008-05-06 |
| PaedDr. Ján C i p o v | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-07-29 | 2022-08-09 |
| Ing. Peter B a l á ž | Konateľ | 2005-08-10 | 2005-07-27 |
| PaedDr. Ján C i p o v | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-08-10 | 2006-07-28 |
| PaedDr. Ján C i p o v | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-04-28 | 2005-08-09 |
| PaedDr. Ján C i p o v | Konateľ | 2005-04-28 | 2006-07-28 |
| Dr. Ján C i p o v | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-10-29 | 2005-04-27 |
| Dr. Ján C i p o v | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2001-10-29 | 2005-04-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
RS Bojnice s.r.o.RPO
Sídlo
Sládkovičova 1437/38
Vznik
1992-01-30 · 34 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
30227097RPO
DIČ
2020466789FS
IČ DPH
SK2020466789 · aktívneFS
NACE
4649 · Veľk.s ost.dom.potreb.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Bojnice
Krajina
SK
IBAN
SK3609000000000066505853FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2011-12-24 | ÚIA | Rámcová dohoda č. 2011/580 - Riad trojdielny nerezový - ešus | 62k € |
| 2012-04-25 | ÚIA | Kúpna zmluva č. 2012/251 - Riad jedací trojdielny nerezový | 26k € |
| 2014-06-04 | Akvizičná agentúra | Kúpna zmluva č. 2014/225 - Riad jedací trojdielný nerezový | 17k € |
| 2012-04-25 | ÚIA | Kúpna zmluva č. 2012/249 - Fľaše poľné plastové - úplné | 10k € |
| 2014-06-04 | Akvizičná agentúra | Kúpna zmluva č. 2014/226 - Fľaše poľné plastové | 5 544 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
RS Bojnice s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/30227097/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/30227097/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "30227097", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →