POZEMKOVÉ SPOLOČENSTVO Štandardný profil

🇸🇰 Urbárski spolumajitelia, pozemkové spoločenstvo Štefanov n/Oravou – horná časť

  • IČO30226538
  • DIČ2020572367
  • IČ DPHSK2020572367
  • NACE0210 · Lesné hospodárstvo

Pozemkové spoločenstvo, registrovaná 1996, so sídlom v Štefanov nad Oravou, SK. Pôsobí v odvetví Lesné hospodárstvo, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 86/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 109k € Zisk 21k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
109k €
↗ +17.2% YoY
EBITDA · 2025
30k €
Čistý zisk · 2025
21k €
Aktíva spolu
279k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 122k €
Kredit
A· 86/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A
86 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 44k 87k 132k 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 109k € 30k € 21k € 279k € RUZ závierka
2024 93k € 28k € 20k € 114k € RUZ závierka
2023 114k € 41k € 29k € 139k € RUZ závierka
2022 120k € 41k € 29k € 159k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka2025202420232022
Tržby109 tis. €93 tis. €114 tis. €120 tis. €
EBITDA30 tis. €28 tis. €41 tis. €41 tis. €
EBITDA marža27.2 %30.2 %36.3 %33.8 %
Čistý zisk21 tis. €20 tis. €29 tis. €29 tis. €
Aktíva spolu279 tis. €114 tis. €139 tis. €159 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JB
Predseda
Ján Bendek
Od 2023-03-06
JB
Predseda
Ján Bendek
Od 2018-03-18
Do 2023-03-05

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ján Bendek
od 2020-05-29
Jozef Bránický
od 2020-05-29
Karol Kováč
od 2020-05-29
Anton Kovalík
od 2020-05-29
Jozef Puvák
od 2020-05-29
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Urbárski spolumajitelia, pozemkové spoločenstvo Štefanov n/Oravou – horná časťRPO
Sídlo
Nad záhradami 236
Vznik
1996-02-29 · 30 rokov
Právna forma
Pozemkové spoločenstvoRPO
IČO
30226538RPO
DIČ
2020572367FS
IČ DPH
SK2020572367 · aktívneFS
NACE
0210 · Lesné hospodárstvo
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Štefanov nad Oravou
Krajina
SK
IBAN
SK2102000000000009833332FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 122k € celková hodnota 2024-05-16 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-05-16 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 083ZA620006 122k €
2020-08-06 Pôdohospodárska platobná agentúra Z m l u v a č. 79769-2020/710 o poskytnutí podpory v lesnom hospodárstve na plnenie mimoprodukčných funkcií lesov 5 682 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Urbárski spolumajitelia, pozemkové spoločenstvo Štefanov n/Oravou – horná časť nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/30226538/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/30226538/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "30226538",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →