🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · SK

ŽILMONT, s.r.o.

IČO30225892DIČ2020443117IČ DPHSK2020443117NACE1394 · Výroba povrazovEST.1991 · 35r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/1002 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 21 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
199k €
↗ +5.6% YoY
EBITDA · 2025
96k €
Čistý zisk · 2025
55k €
Aktíva spolu
765k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
1
Σ 112k €
EU projekty
2
Σ 403k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 21 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ŽILMONT, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 581k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 199k € 96k € 55k € 765k € RUZ závierka
2024 189k € 112k € 62k € 745k € RUZ závierka
2023 1.12 mil. € 231k € 125k € 769k € RUZ závierka
2022 1.42 mil. € 23k € -52k € 980k € RUZ závierka
2021 1.6 mil. € 70k € 461 € 1.08 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby199 tis. €189 tis. €1.12 M €1.42 M €1.60 M €1.44 M €
EBITDA96 tis. €112 tis. €231 tis. €23 tis. €70 tis. €81 tis. €
EBITDA marža48 %59.4 %20.6 %1.6 %4.4 %5.6 %
Čistý zisk55 tis. €62 tis. €125 tis. €-52 tis. €461 €-11 tis. €
Aktíva spolu765 tis. €745 tis. €769 tis. €980 tis. €1.08 M €1.05 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 112k € celková hodnota 2022-07-20 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2018-12-12 Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: KŽP-PO4-SC421-2017-30/P408 179k €
2022-07-20 Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 112k €
2014-06-23 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 77k €
2018-03-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina Dohoda o poskytnutí príspevku na úhradu prevádzkových nákladov CHD alebo CHP 1 563 €
2020-09-16 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina dohoda č.20/25/54E/5838 v rámci NP "Prvá pomoc" -opatrenie 3A 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IS
Konateľ
Ing. Stanislav Bobek
Od 2022-05-21
IB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Bronislava Rumanová
Od 2021-10-28
IS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Soňa Lukáčová
Od 2021-10-28

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Bronislava Rumanová Konateľ 2007-01-26
Ing. Soňa Lukáčová Konateľ 2006-10-12
Ing. Peter Strýček Konateľ 2012-06-28 2012-05-29
Ing. Soňa Lukáčová Konateľ 2001-10-31 2006-10-11
Ing. Eugen Kalaš Konateľ 2000-01-26 2001-10-30
Mária Kučeráková Konateľ 2000-01-26 2001-10-30
Ing. Stanislav Bobek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-01-13 2021-10-27
Ing. Kamil Gašpierik Konateľ 1996-01-17 2003-06-26
Ing. Peter Strýček Konateľ 1995-05-02 2012-06-27

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Soňa Lukáčová
od 2021-11-10
Bronislava Rumanová
od 2021-11-10
Stanislav Bobek
od 2018-10-16 · do 2021-11-10
Soňa Bobeková
od 2018-10-16 · do 2021-11-10
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ŽILMONT, s.r.o.RPO
Sídlo
Jánošíkova 20
Vznik
1991-12-11 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
30225892RPO
DIČ
2020443117FS
IČ DPH
SK2020443117 · aktívneFS
NACE
1394 · Výroba povrazov
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK7709000000000076539280FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/30225892/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/30225892/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "30225892",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.