SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 europlac s.r.o.
- IČO18047351
- DIČ2020419148
- IČ DPHSK2020419148
- NACE1621 · Výroba dosiek
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1991, so sídlom v Topoľčany, SK. Pôsobí v odvetví Výroba dosiek, 5 verejných zmlúv v CRZ, 2 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
50.02 mil. €
Zisk -278k €
Zamestnanci
200–249
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
50.02mil. €
↗ +7.2% YoY
EBITDA · 2025
467k €
Čistý zisk · 2025
-278k €
Aktíva spolu
20.86mil. €
Zamestnanci
200–249
CRZ zmluvy
5
Σ 146k €
EU projekty
2
Σ 662k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
75
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 50.02 mil. € | 467k € | -278k € | 20.86 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 46.65 mil. € | 874k € | 108k € | 21.67 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 47.5 mil. € | 1.13 mil. € | 201k € | 21.42 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 48.66 mil. € | 2.35 mil. € | 1.1 mil. € | 20.38 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 43.66 mil. € | 5.81 mil. € | 3.8 mil. € | 20.38 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 50.02 M € | 46.65 M € | 47.50 M € | 48.66 M € | 43.66 M € | 34.41 M € |
| EBITDA | 467 tis. € | 874 tis. € | 1.13 M € | 2.35 M € | 5.81 M € | 3.47 M € |
| EBITDA marža | 0.9 % | 1.9 % | 2.4 % | 4.8 % | 13.3 % | 10.1 % |
| Čistý zisk | -278 tis. € | 108 tis. € | 201 tis. € | 1.10 M € | 3.80 M € | 1.77 M € |
| Aktíva spolu | 20.86 M € | 21.67 M € | 21.42 M € | 20.38 M € | 20.38 M € | 16.64 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Andrea Bangová
MR
Konateľ
Marina Röhr
AB
Konateľ
Andrea Bangová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Marina Röhr | Konateľ | 2018-12-13 | 2022-09-14 |
| Reinhold Josef Röhr | Konateľ | 2011-01-13 | 2018-05-10 |
| Reinhold Josef Röhr | Konateľ | 2011-01-13 | 2018-12-28 |
| Reinhold Röhr | Konateľ | 2011-01-13 | 2017-07-13 |
| Andrea Bangová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-11-03 | 2022-09-14 |
| Josef Röhr | Konateľ | 2008-04-02 | 2016-02-06 |
| Josef Röhr | Konateľ | 2008-04-02 | 2016-02-05 |
| Andrea Bangová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-05-13 | 2009-11-02 |
| Andrea Bangová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-01-29 | 2006-05-12 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Marina Röhr
Marina Röhr
Andrea Bangová
Reinhold Josef Röhr
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
europlac s.r.o.RPO
Sídlo
Pod Kalváriou 2020
Vznik
1991-08-09 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
18047351RPO
DIČ
2020419148FS
IČ DPH
SK2020419148 · aktívneFS
NACE
1621 · Výroba dosiek
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Topoľčany
Krajina
SK
IBAN
DE50690500010020941142FS
Bankové účty
7 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2017-10-16 | Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky | Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci č. OPVAI-MH/DP/2016/1.2.2-02/C549/ZZ/1 | 388k € |
| 2018-08-13 | Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku | 195k € |
| 2017-06-01 | Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: OPVaI-MH/DP/2016/1.2.2-02/C549 | 159k € |
| 2023-03-03 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti | 146k € |
| 2018-11-21 | Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci | 131k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
europlac s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/18047351/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/18047351/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "18047351", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →