SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MIVA, spol. s r.o.
- IČO17643597
- DIČ2020401317
- IČ DPHSK2020401317
- NACE1072 · Výroba suchárov a keksov
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1991, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Výroba suchárov a keksov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
5.35 mil. €
Zisk 424k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
5.35mil. €
↘ -0.6% YoY
EBITDA · 2025
739k €
Čistý zisk · 2025
424k €
Aktíva spolu
1.95mil. €
Zamestnanci
25–49
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.35 mil. € | 739k € | 424k € | 1.95 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 5.38 mil. € | 743k € | 422k € | 2.57 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 5.64 mil. € | 1.03 mil. € | 672k € | 2.58 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 4.75 mil. € | 908k € | 574k € | 2.56 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 4.02 mil. € | 719k € | 369k € | 2.34 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 5.35 M € | 5.38 M € | 5.64 M € | 4.75 M € | 4.02 M € | 4.07 M € |
| EBITDA | 739 tis. € | 743 tis. € | 1.03 M € | 908 tis. € | 719 tis. € | 990 tis. € |
| EBITDA marža | 13.8 % | 13.8 % | 18.3 % | 19.1 % | 17.9 % | 24.3 % |
| Čistý zisk | 424 tis. € | 422 tis. € | 672 tis. € | 574 tis. € | 369 tis. € | 604 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.95 M € | 2.57 M € | 2.58 M € | 2.56 M € | 2.34 M € | 2.26 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Dušan Kuča
ID
Konateľ
Ing. Dagmara Kučová
ID
Konateľ
Ing. Dušan Kuča
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Dagmara Kučová | Konateľ | 2016-06-13 | 2022-07-06 |
| Ing. Dušan Kuča | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-02-17 | 2022-07-06 |
| Ing. Dušan Kuča | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-07-09 | 2009-02-16 |
| Ing. Dušan Kuča | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-07-21 | 2004-07-08 |
| Ing. Dušan Kuča | Konateľ | 1997-07-21 | 2003-07-15 |
| Jozef Billich | Konateľ | 1997-07-21 | 2003-07-15 |
| Jozef Billich | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-07-21 | 2004-07-08 |
| Ladislav Száraz | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1997-07-21 | 2004-07-08 |
| Ladislav Száraz | Konateľ | 1997-07-21 | 2003-07-15 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
MIVA, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Kmeťkova 9
Vznik
1991-07-03 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
17643597RPO
DIČ
2020401317FS
IČ DPH
SK2020401317 · aktívneFS
NACE
1072 · Výroba suchárov a keksov
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
Web
IBAN
SK9302000000003043745559FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2011-12-29 | Slovenská správa ciest | Nájomná zmluva | 88 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MIVA, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/17643597/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/17643597/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "17643597", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →