SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 FOPRODUKT, spol.sr.o.
- IČO17640083
- DIČ2020372750
- IČ DPHSK2020372750
- NACE4631 · Veľkoobch.s ovocím,zel.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1991, so sídlom v Veľká Mača, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobch.s ovocím,zel..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.13mil. €
↗ +22.5% YoY
EBITDA · 2024
94k €
Čistý zisk · 2024
29k €
Aktíva spolu
929k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 85/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
33 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.13 mil. € | 94k € | 29k € | 929k € | RUZ závierka |
| 2023 | 922k € | 276k € | 171k € | 849k € | RUZ závierka |
| 2022 | 578k € | 195k € | 119k € | 591k € | RUZ závierka |
| 2021 | 493k € | 107k € | 54k € | 482k € | RUZ závierka |
| 2020 | 476k € | 89k € | 44k € | 432k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.13 M € | 922 tis. € | 578 tis. € | 493 tis. € | 476 tis. € | 538 tis. € |
| EBITDA | 94 tis. € | 276 tis. € | 195 tis. € | 107 tis. € | 89 tis. € | 133 tis. € |
| EBITDA marža | 8.4 % | 29.9 % | 33.6 % | 21.6 % | 18.7 % | 24.6 % |
| Čistý zisk | 29 tis. € | 171 tis. € | 119 tis. € | 54 tis. € | 44 tis. € | 80 tis. € |
| Aktíva spolu | 929 tis. € | 849 tis. € | 591 tis. € | 482 tis. € | 432 tis. € | 371 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
TF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Terézia Fodorová
GF
Konateľ
Gabriel Fodor
TF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Terézia Fodorová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Vojtech Fodor | Konateľ | 2017-09-12 | 2017-07-01 |
| Vojtech Fodor | Konateľ | 1998-03-09 | 2017-09-11 |
| Vojtech Fodor | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-03-09 | 2019-02-27 |
| Vojtech Fodor | Konateľ | 1991-04-15 | 1998-03-08 |
| Vojtech Fodor | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1991-04-15 | 1998-03-08 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
FOPRODUKT, spol.sr.o.RPO
Sídlo
813
Vznik
1991-04-15 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
17640083RPO
DIČ
2020372750FS
IČ DPH
SK2020372750 · aktívneFS
NACE
4631 · Veľkoobch.s ovocím,zel.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Veľká Mača
Krajina
SK
IBAN
CZ8827000000001130543008FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FOPRODUKT, spol.sr.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/17640083/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/17640083/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "17640083", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →