SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 FOCUS Centrum pre sociálnu a marketingovú analýzu, s r.o. v skratke FOCUS, s r.o.

  • IČO17336325
  • DIČ2020298159
  • IČ DPHSK2020298159
  • NACE7320 · Prieskum trhu,mienky

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1991, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Prieskum trhu,mienky, 31 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.14mil. €
↗ +29.0% YoY
EBITDA · 2025
131k €
Čistý zisk · 2025
99k €
Aktíva spolu
232k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
31
Σ 996k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 60 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 415k 831k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.14 mil. € 131k € 99k € 232k € RUZ závierka
2024 887k € 57k € 30k € 153k € RUZ závierka
2023 1.04 mil. € 133k € 83k € 172k € RUZ závierka
2022 929k € 113k € 77k € 206k € RUZ závierka
2021 918k € 122k € 83k € 180k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.14 M €887 tis. €1.04 M €929 tis. €918 tis. €826 tis. €
EBITDA131 tis. €57 tis. €133 tis. €113 tis. €122 tis. €154 tis. €
EBITDA marža11.5 %6.5 %12.9 %12.2 %13.3 %18.6 %
Čistý zisk99 tis. €30 tis. €83 tis. €77 tis. €83 tis. €102 tis. €
Aktíva spolu232 tis. €153 tis. €172 tis. €206 tis. €180 tis. €147 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ivan Dianiška
Od 2022-05-24
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Slosiarik
Od 2022-05-24
OG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Oľga Gyárfášová
Od 2022-05-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Vladimír Čečetka Konateľ 2020-02-06
Martin Slosiarik Konateľ 2016-02-25
Ivan Dianiška Konateľ 2020-02-06 2019-12-04
Martin Slosiarik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-02-06 2022-05-23
Martin Slosiarik Konateľ 2016-02-25 2020-02-05
Martin Slosiarik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-11-25 2020-02-05
Vladimír Čečetka Konateľ 2011-11-25 2020-02-05
Vladimír Čečetka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-11-25 2020-02-05
Mária Timoracká Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-02-03 2016-03-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Martin Slosiarik
od 2024-09-20 · do 2025-12-31
Vladimír Čečetka
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Ivan Dianiška
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
FOCUS Centrum pre sociálnu a marketingovú analýzu, s r.o. v skratke FOCUS, s r.o.RPO
Sídlo
Sládkovičova 4
Vznik
1991-11-26 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
17336325RPO
DIČ
2020298159FS
IČ DPH
SK2020298159 · aktívneFS
NACE
7320 · Prieskum trhu,mienky
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK5811000000002626455559FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
31 zmlúv 996k € celková hodnota 2025-11-24 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-09-02 Univerzita Komenského v Bratislave - Filozofická fakulta Zmluva o poskytovaní služieb 256k €
2025-10-23 Univerzita Komenského v Bratislave - Filozofická fakulta Dodatok č. 1 k Zmluve o poskytovaní služieb č. Z/2024/2075/III/FIF/TAJ 215k €
2023-03-02 Ministerstvo zdravotníctva SR Zmluva č. 86/2023 na realizáciu celoslovenského reprezentatívneho výskumu „Rozšírenosť užívania psychoaktívnych látok a iné návykové správanie v populácii SR (GPS NMCD 2023)“ 63k €
2025-04-28 Univerzita Komenského v Bratislave - Filozofická fakulta Zmluva o poskytovaní služieb 58k €
2023-12-19 Sociologický ústav SAV, v.v.i. Zmluva 52k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FOCUS Centrum pre sociálnu a marketingovú analýzu, s r.o. v skratke FOCUS, s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/17336325/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/17336325/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "17336325",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →