SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 UTAR - Technologické centrum, spol. s r.o.
- IČO17332397
- DIČ2020313317
- IČ DPHSK2020313317
- NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1991, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ., 11 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
2.15 mil. €
Zisk 171k €
Zamestnanci
20–24
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.15mil. €
↗ +12.7% YoY
EBITDA · 2024
808k €
Čistý zisk · 2024
171k €
Aktíva spolu
7.15mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
11
Σ 32k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
47 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.15 mil. € | 808k € | 171k € | 7.15 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.91 mil. € | 722k € | 91k € | 7.49 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.53 mil. € | 540k € | 37k € | 7.3 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.54 mil. € | 490k € | 72k € | 7.08 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.59 mil. € | 139k € | -289k € | 6.46 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.15 M € | 1.91 M € | 1.53 M € | 1.54 M € | 1.59 M € | 1.36 M € |
| EBITDA | 808 tis. € | 722 tis. € | 540 tis. € | 490 tis. € | 139 tis. € | 333 tis. € |
| EBITDA marža | 37.6 % | 37.9 % | 35.2 % | 31.7 % | 8.7 % | 24.4 % |
| Čistý zisk | 171 tis. € | 91 tis. € | 37 tis. € | 72 tis. € | -289 tis. € | 41 tis. € |
| Aktíva spolu | 7.15 M € | 7.49 M € | 7.30 M € | 7.08 M € | 6.46 M € | 4.47 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IE
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Eva Moricová
IE
Konateľ
Ing. Eva Moricová
IV
Konateľ
Ing. Víťazoslav Moric
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Eva Moricová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-01-11 | 2022-10-05 |
| Ing. Víťazoslav Moric | Konateľ | 2003-03-27 | 2005-01-10 |
| Ing. Eva Moricová | Konateľ | 2003-02-24 | 2022-05-23 |
| Imrich Mikuš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-08-01 | 2003-03-26 |
| Ing. Michal Moncman | Konateľ | 1997-09-02 | 2003-03-26 |
| Víťazoslav Moric | Konateľ | 1997-09-02 | 2003-03-26 |
| RNDr. Tatiana Záhradníková | Konateľ | 1996-06-05 | 2003-03-26 |
| Ing. Ján Strelecký, CSc. | Konateľ | 1995-02-10 | 1996-06-04 |
| JUDr. Anton Kucharik | Konateľ | 1995-02-10 | 1996-06-04 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Viťazoslav Moric
Eva Moricová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
UTAR - Technologické centrum, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Nevädzova 5
Vznik
1991-11-25 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
17332397RPO
DIČ
2020313317FS
IČ DPH
SK2020313317 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK8009000000005158724925FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2019-06-19 | Environmentálny fond | Z m l u v a č. 6/2019 o nájme nebytových priestorov a nájme parkovacích miest | 261k € |
| 2012-06-20 | Kancelária verejného ochrancu práv | Dodatok č.3 k Zmluve č. 7/2007 o nájme nebytových priestorov | 221k € |
| 2013-10-08 | Kancelária verejného ochrancu práv | Dodatok č.4 k Zmluve 7/2007 o nájme nebytových priestorov | 186k € |
| 2023-08-21 | Environmentálny fond | Zmluva č. 16/2023 o nájme nebytových priestorov a parkovacích miest | 22k € |
| 2016-12-31 | Recyklačný fond v likvidácii | Zmluva č. 1/2017 o nájme nebytových priestorov | 20k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
UTAR - Technologické centrum, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/17332397/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/17332397/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "17332397", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →