SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 IMPON SLOVAKIA, s.r.o.

  • IČO17318581
  • DIČ2020300458
  • IČ DPHSK2020300458
  • NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1991, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 69k € Zisk 8 762 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
69k €
↗ +36.8% YoY
EBITDA · 2025
16k €
Čistý zisk · 2025
8 762 €
Aktíva spolu
402k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 25k 50k 76k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 69k € 16k € 8 762 € 402k € RUZ závierka
2024 50k € 8 884 € 6 462 € 427k € RUZ závierka
2023 24k € 15k € 11k € 395k € RUZ závierka
2022 27k € 18k € 15k € 382k € RUZ závierka
2021 22k € 11k € 8 183 € 368k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby69 tis. €50 tis. €24 tis. €27 tis. €22 tis. €18 tis. €
EBITDA16 tis. €9 tis. €15 tis. €18 tis. €11 tis. €4 tis. €
EBITDA marža22.6 %17.7 %62.6 %68.6 %50.1 %23.4 %
Čistý zisk9 tis. €6 tis. €11 tis. €15 tis. €8 tis. €3 tis. €
Aktíva spolu402 tis. €427 tis. €395 tis. €382 tis. €368 tis. €377 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

BT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Bc. Tomáš Drus
Od 2025-12-17
ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Daniela Žatková
Od 2025-12-17
BT
Konateľ
Bc. Tomáš Drus
Od 2025-11-03

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Daniela Žatková Konateľ 2024-05-31
Ing. Peter Žatko Konateľ 2025-12-17 2024-06-02
Ing. Ján Žatko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2023-01-29 2025-12-16
Ing. Peter Žatko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2023-01-29 2025-12-16
Ing. Peter Žatko Konateľ 2017-03-18 2025-12-16
Ing. Ján Žatko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-12-06 2023-01-28
Ing. Peter Žatko Konateľ 2008-12-06 2017-03-17
Ing. Peter Žatko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-12-06 2023-01-28
Ing. Ján Žatko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-02-05 2008-12-05

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
IMPON SLOVAKIA, s.r.o.RPO
Sídlo
Obchodná 53
Vznik
1991-06-03 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
17318581RPO
DIČ
2020300458FS
IČ DPH
SK2020300458 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK8211000000002627029076FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
IMPON SLOVAKIA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/17318581/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/17318581/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "17318581",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →