🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · SK

SLOV-MATIC, s.r.o.

IČO17314712DIČ2020382045IČ DPHSK2020382045NACE9200 · Činnosti herníEST.1991 · 35r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/100250–499 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
37.28mil. €
↘ -15.5% YoY
EBITDA · 2025
736k €
Čistý zisk · 2025
24k €
Aktíva spolu
12.14mil. €
Zamestnanci
250–499
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SLOV-MATIC, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 17M 34M 52M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 37.28 mil. € 736k € 24k € 12.14 mil. € RUZ závierka
2024 44.12 mil. € 1.89 mil. € 837k € 12.9 mil. € RUZ závierka
2023 46.51 mil. € 4.97 mil. € 2.88 mil. € 11.84 mil. € RUZ závierka
2022 47.2 mil. € 7.83 mil. € 5.65 mil. € 12.79 mil. € RUZ závierka
2021 25.85 mil. € 708k € -1.01 mil. € 8.58 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby37.28 M €44.12 M €46.51 M €47.20 M €25.85 M €35.95 M €
EBITDA736 tis. €1.89 M €4.97 M €7.83 M €708 tis. €-1.64 M €
EBITDA marža2 %4.3 %10.7 %16.6 %2.7 %-4.6 %
Čistý zisk24 tis. €837 tis. €2.88 M €5.65 M €-1.01 M €-2.96 M €
Aktíva spolu12.14 M €12.90 M €11.84 M €12.79 M €8.58 M €12.86 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2012-02-28 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach Nájomná zmluva 480 €
2020-01-03 Špeciálna základná škola, Banská Bystrica Darovacia zmluva evidovaná pod č. 2/2020 200 €
2020-06-10 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmenea doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
2020-05-21 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3Bpodľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Člen dozorného orgánu
Ing. Jana Dobrovská
Od 2022-09-23
JM
Člen dozorného orgánu
JUDr. Miroslav Hloben
Od 2022-09-23
II
Člen dozorného orgánu
Ing. Igor Vicel
Od 2020-06-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Jana Kelementová Konateľ 2020-06-24
Ing. Zuzana Dindofferová Konateľ 2020-06-24
Miroslav Valenta Člen dozorného orgánu 2020-06-24
Ing. Igor Vicel Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-11-10 2023-06-22
Ing. Igor Vicel Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-09-25 2022-11-09
Roman Brutenič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-09-25 2022-11-09
Ing. Igor Vicel Konateľ 2020-07-01 2020-06-24
Juraj Krchňák Konateľ 2020-07-01 2020-06-24
Roman Brutenič Konateľ 2020-07-01 2020-06-24

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SLOV-MATIC, s.r.o.RPO
Sídlo
Humenské námestie 1
Vznik
1991-04-15 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
17314712RPO
DIČ
2020382045FS
IČ DPH
SK2020382045 · aktívneFS
NACE
9200 · Činnosti herní
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK0811000000002627832889FS
Bankové účty
11 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/17314712/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/17314712/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "17314712",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.