SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 GALOP, spol. s.r.o.
- IČO17146372
- DIČ2020480682
- IČ DPHSK2020480682
- NACE1623 · Výroba stavebnostolárska
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1991, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví Výroba stavebnostolárska, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 90/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
422k €
↘ -7.6% YoY
EBITDA · 2025
22k €
Čistý zisk · 2025
4 147 €
Aktíva spolu
188k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 4 993 €
Kredit
A+· 90/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
54 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
90 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 422k € | 22k € | 4 147 € | 188k € | RUZ závierka |
| 2024 | 457k € | 25k € | 6 139 € | 188k € | RUZ závierka |
| 2023 | 470k € | 25k € | 5 721 € | 203k € | RUZ závierka |
| 2022 | 380k € | 5 464 € | 400 € | 188k € | RUZ závierka |
| 2021 | 405k € | 17k € | 618 € | 192k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 422 tis. € | 457 tis. € | 470 tis. € | 380 tis. € | 405 tis. € | 400 tis. € |
| EBITDA | 22 tis. € | 25 tis. € | 25 tis. € | 5 tis. € | 17 tis. € | 21 tis. € |
| EBITDA marža | 5.3 % | 5.5 % | 5.2 % | 1.4 % | 4.1 % | 5.4 % |
| Čistý zisk | 4 tis. € | 6 tis. € | 6 tis. € | 400 € | 618 € | 9 tis. € |
| Aktíva spolu | 188 tis. € | 188 tis. € | 203 tis. € | 188 tis. € | 192 tis. € | 161 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. arch. Pavol Lopuchovský
IA
Konateľ
Ing. arch. Pavol Lopuchovský
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Pavol Lopuchovský
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Pavol Lopuchovský | Konateľ | 1991-12-16 | — |
| Ing. Pavol Lopuchovský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-03-29 | 2022-09-02 |
| Ing. Pavol Lopuchovský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1998-09-28 | 2006-03-28 |
| Ing. Pavol Lopuchovský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1994-01-20 | 1998-09-27 |
| Ing. Leoš Gál | Konateľ | 1991-12-16 | 1994-01-19 |
| Ing. Leoš Gál | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1991-12-16 | 1994-01-19 |
| Ing. Marián Rampáček | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1991-12-16 | 1994-01-19 |
| Ing. Marián Rampáček | Konateľ | 1991-12-16 | 1994-01-19 |
| Ing. Pavol Lopuchovský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1991-12-16 | 1994-01-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
GALOP, spol. s.r.o.RPO
Sídlo
Južná trieda 66
Vznik
1991-12-16 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
17146372RPO
DIČ
2020480682FS
IČ DPH
SK2020480682 · aktívneFS
NACE
1623 · Výroba stavebnostolárska
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK6911000000002620111173FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-08-21 | Obec Rozhanovce | Zmluva o dielo | 4 993 € |
| 2020-02-21 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | D O H O D A číslo: 20/41/054/70 o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z o službách zamestnanosti a o zmene a dopln | 0 € |
| 2019-07-08 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dohoda č. 19/41/051/199 o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy, vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie v rámci národného projektu „Absolventská prax štartuje zamestnanie“ | 0 € |
| 2019-02-22 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dodatok k dohode o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa § 50 zákona č.5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti | 0 € |
| 2018-10-26 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa § 50 zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GALOP, spol. s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/17146372/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/17146372/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "17146372", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →