SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 VELKO, s.r.o.

  • IČO17075157
  • DIČ2020526717
  • IČ DPHSK2020526717
  • NACE4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1991, so sídlom v Svidník, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.so šp.tov., 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
648k €
↘ -10.5% YoY
EBITDA · 2025
76k €
Čistý zisk · 2025
60k €
Aktíva spolu
597k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
3
Σ 6 670 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 334k 669k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 648k € 76k € 60k € 597k € RUZ závierka
2024 725k € 36k € 28k € 577k € RUZ závierka
2023 775k € 34k € 26k € 534k € RUZ závierka
2022 921k € 98k € 77k € 533k € RUZ závierka
2021 785k € 63k € 49k € 444k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby648 tis. €725 tis. €775 tis. €921 tis. €785 tis. €675 tis. €
EBITDA76 tis. €36 tis. €34 tis. €98 tis. €63 tis. €69 tis. €
EBITDA marža11.7 %5 %4.4 %10.7 %8 %10.2 %
Čistý zisk60 tis. €28 tis. €26 tis. €77 tis. €49 tis. €54 tis. €
Aktíva spolu597 tis. €577 tis. €534 tis. €533 tis. €444 tis. €408 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IV
Konateľ
Ing. Vladimír Vodila
Od 2022-05-26
IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Vladimír Vodila
Od 2022-05-26
IV
Konateľ
Ing. Vladimír Vodila
Od 1998-10-12
Do 2022-05-25

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Vladimír Vodila Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-10-12 2022-05-25
Ing. Ján Hvozda Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1991-03-05 1998-10-11
Ján Motyka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1991-03-05 1998-10-11
Ján Žižák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1991-03-05 1998-10-11
JUDr. Ján Oleár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1991-03-05 1998-10-11
Michal Alexovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1991-03-05 1998-10-11
Peter Vodila Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1991-03-05 1998-10-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
VELKO, s.r.o.RPO
Sídlo
Sovietskych hrdinov 80/41
Vznik
1991-03-05 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
17075157RPO
DIČ
2020526717FS
IČ DPH
SK2020526717 · aktívneFS
NACE
4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Svidník
Krajina
SK
IBAN
SK0602000000001281385553FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 6 670 € celková hodnota 2026-03-16 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-11-21 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bardejov Dohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy 6 670 €
2026-03-16 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bardejov Dohoda – NP Finančné stimuly – Prax pre mladých 0 €
2024-02-13 Obec Mestisko Dealerská zmluva 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VELKO, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/17075157/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/17075157/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "17075157",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →