🇸🇰 Akciová spoločnosť · Bratislava - mestská časť Nové Mesto · SK

PPA CONTROLL, a.s.

IČO17055164DIČ2020459078IČ DPHSK2020459078NACE3320 · Inštalácia priem.stroj.EST.1991 · 35r.
Compliance · Zvýšené rizikoKredit · A+ · 92/10025–49 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zvýšené riziko
Materiálny rizikový signál — eskaluj na compliance review.
Prečo? 63 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 92/100
A+
92/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
73.72mil. €
↘ -21.1% YoY
EBITDA · 2024
3.57mil. €
Čistý zisk · 2024
6.42mil. €
Aktíva spolu
100.75mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
10
Σ 108.54 mil. €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 63 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PPA CONTROLL, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 34M 68M 103M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 73.72 mil. € 3.57 mil. € 6.42 mil. € 100.75 mil. € RUZ závierka
2023 93.44 mil. € 3.06 mil. € 5.39 mil. € 80.21 mil. € RUZ závierka
2022 62.2 mil. € 1.81 mil. € 4.99 mil. € 70.72 mil. € RUZ závierka
2021 43.91 mil. € 1.5 mil. € 4.94 mil. € 65.72 mil. € RUZ závierka
2020 58.32 mil. € 2.41 mil. € 5.85 mil. € 64.37 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby73.72 M €93.44 M €62.20 M €43.91 M €58.32 M €116.47 M €
EBITDA3.57 M €3.06 M €1.81 M €1.50 M €2.41 M €3.26 M €
EBITDA marža4.8 %3.3 %2.9 %3.4 %4.1 %2.8 %
Čistý zisk6.42 M €5.39 M €4.99 M €4.94 M €5.85 M €5.27 M €
Aktíva spolu100.75 M €80.21 M €70.72 M €65.72 M €64.37 M €75.43 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
10 zmlúv 108.54 mil. € celková hodnota 2026-04-23 posledná
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MJ
Člen dozorného orgánu
Mgr. Juraj Lott
Od 2025-06-26
IB
Predseda predstavenstva
Ing. Bystrík Berthoty
Od 2025-01-22
IE
Člen predstavenstva
Ing. Erik Vicena
Od 2025-01-22

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ladislav Ondriš Podpredseda predstavenstva 2025-01-22
Ing. Marián Kolenčík Člen predstavenstva 2025-01-22
Ing. Zoltán Lovász Člen predstavenstva 2025-01-22
Ing. Karol Pavlů Člen dozorného orgánu 2023-07-01
Mgr. Darina Pavlů, MBA Člen dozorného orgánu 2023-07-01
PhDr. Darina Pavlů Člen dozorného orgánu 2023-07-01
Ing. Bystrík Berthoty Predseda predstavenstva 2020-11-07 2025-01-21
Ing. Bystrík Berthoty Predseda predstavenstva 2020-11-07 2025-02-04
Ing. Ladislav Ondriš Podpredseda predstavenstva 2020-11-07 2025-01-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Karol Pavlů
od 2017-06-05
Karol Pavlů
od 2017-06-01 · do 2017-06-05
Karol Pavlů
od 2017-01-31 · do 2017-06-01
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PPA CONTROLL, a.s.RPO
Sídlo
Vajnorská 137
Vznik
1991-09-02 · 35 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
17055164RPO
DIČ
2020459078FS
IČ DPH
SK2020459078 · aktívneFS
NACE
3320 · Inštalácia priem.stroj.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK1911000000002942173510FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/17055164/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/17055164/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "17055164",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.